Dallas – Boston 1:0 (po pr.) | Winnipeg – Buffalo 1:2 (2:3 po s.n.) | Chicago – Los Angeles 1:2 (0:2 po s.n.)
Colorado – Washington 2:3 (po pr.) | Vegas – St. Louis 1:4 (kon.) | Anaheim – Toronto 1:2 (po pr.)
New Jersey – Detroit 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Tampa 5:6 (po pr.)
Colorado Avalanche
2:3 (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)
Washington Capitals
Sobota 17.11.2018, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

58:51
    Ian Cole u hrazení přidržel Devantea Smitha-Pellyho a dostal dvě minuty za držení. Velká komplikace pro Avs.

46:16
    Lars Eller byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Colorado si po krátké komerční přestávce zahraje druhou přesilovou hru v utkání. Dokáže ji využít?

26:20
    Tom Wilson se snažil protáhnout před bránu mezi dvěma protihráči a byl faulován. Gabriel Bourque byl vyloučen na dvě minuty za podržení a Capitals si po krátké reklamní přestávce zahrají druhou přesilovou hru.

20:31
    Nicklas Bäckström byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Colorado si v úvodu druhé třetiny zahraje přesilovou hru, kterou má nejlepší v celé NHL.

14:07
    Sheldon Dries byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Washington si zahraje první přesilovou hru utkání.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 2. Söderberg (Jost, Barrie), 58. C. Wilson (Calvert, Cole) – 29. Smith-Pelly (Stephenson, Boyd), 39. Ovečkin (Bäckström, T. Wilson), 61. Bäckström (Carlson, T. Wilson)

Colorado Avalanche: Grubauer (Varlamov) – Girard, E. Johnson (A), Cole, Barrie, Nemeth, Barberio – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Jost, Kerfoot, C. Wilson – Dries, Söderberg, Calvert – Andrighetto, Kameněv, G. Bourque. Hlavní trenér: Jared Bednar.
    Washington Capitals: Copley (Samsonov) – Kempný, Niskanen, Orlov, Carlson (A), Djoos, Bowey – Ovečkin (C), Eller, T. Wilson – J. Vrána, Bäckström (A), Burakovsky – Stephenson, Boyd, Connolly – Jaškin, Dowd, Smith-Pelly. Hlavní trenér: Todd Reirden.

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Marc Joannette. Čároví: Andrew Smith, Bevan Mills

Diváci: 18050