Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 5:4 (4:3 po s.n.) | Vsetín – Pardubice 1:7 (kon.) | Havířov – Letňany 0:5 (kon.)
HC Plzeň – Třinec 4:2 (kon.) | Liberec – Zlín 2:3 (kon.) | Poruba – K. Vary 1:2 (kon.)
Opava – HC Litvínov 2:6 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 5:3 (kon.) | Slavia – Mountfield HK 8:1 (kon.)
Jihlava – Kladno 5:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 3:5 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:5 (1:2, 1:0, 1:3)
HC Olomouc
Pátek 08.01.2016, 18:15 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Extraliga staršího dorostu • 3. kolo

58:56
    Hosté jdou ještě do čtyř. Za podražení Dančišina je potrestán dvěma minutami Dominik Hajšman (OLO).

45:04
    Vyloučení na obou stranách. Shodně dostali dvě minuty za hrubost Vladimír Zahradník (MBL) a Jan Beier (OLO).

31:58
    Na ledě zůstal ležet po faulu kolenem Michala Chládka (MBL) Martin Pěcha. Nakonec ale odjíždí po svých. Snad bude v pořádku.

28:28
    S tresty se snad roztrhl pytel. Dvouminutový trest za podražení dostal Hanuš Petržílka. Bruslaři budou hrát ve třech.

27:48
    Zákeřný zákrok na Petra Foerstera. Jan Janečko (OLO) dostal 2+10 minut za faul do oblasti hlavy a krku. Menší trest odpyká Martin Urban (OLO).

26:45
    Zbytečný faul v útočném pásmu. Zdeněk Křížek (MBL) dostal za naražení zezadu 2+10 minut. Osobní trest bude nejspíše velmi efektivní, protože sedět při -1 stupni deset minut na prochladlé lavičce nebude rozhodně nic příjemného. Dvouminutový trest odpyká Karel Zich.

23:31
    Boleslavští si vytvořili tlak v přebrankovém prostoru, z čehož pramenilo hákování olomouckého Jana Janečka (OLO), který inkasoval menší trest.

20:36
    Jan Jindra (MBL) postrestán dvěma minutami za faul loktem. Navýší Olomouc své vedení?

14:33
    Jan Beier (OLO) a Kryštof Linhart (MBL) byli vyloučeni shodně na dvě minuty za hrubost kvůli šarvátce v rohu u boleslavské brány.

12:33
    Opět faul kolenem, jenže tentokrát na domácí straně. Dvě minuty dostal Vladimír Zahradník (MBL).

10:16
    Další vyloučení pro Kohouty. Dvouminutový trest za faul kolenem obdržel Jan Machálek (OLO). Dočkají se domácí vyrovnávací branky?

01:55
    První vyloučení utkání přichází na hostující straně. Ludvík Rutar (OLO) – dvě minuty za posunutí hole.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 18. Hrachovec (Křížek), 30. Zahradník (Mlčoch, Flynn), 52. Kerda (Petržílka) – 3. Říčka, 14. Murla (Janečko), 42. Rutar (Janečko, Skopal), 49. Beier (Rutar, Mader), 50. Hajšman (Zabloudil)

BK Mladá Boleslav: Haas (Krofta) – Petržílka, Jirásek, Linhart, Kalus, Chládek, Nepokoj, Mlčoch – Zich, Foerster, Kerda, Flynn, Křížek, Havelka, Zahradník, Kalaš, Outrata, Jindra, Hrachovec, Dančišin (C)
    HC Olomouc: Galuška (Schejbal) – Dajčar, Murla, Mader, Štreit, Holiš, Rutar – Urban, Zabloudil (C), Husták, Bohanos, Beier, Janků, Pěcha, Skopal, Hajšman, Machálek, Janečko, Kořenek, Říčka

Rozhodčí: Pilný – Kleprlík, Blümel