CSKA Moskva – FK Krasnodar 1:1 (kon.) | Rostov – Lok. Moskva 1:0 (kon.)
FK Rostov
1:0 (1:0)
FK Lokomotiv Moskva
Sobota 24.09.2016, 20:30 • Stadion Olimp - 2, Rostov. Kapacita: 15,840. • Ruská Premier Liga • 8. kolo

88
    S blížícím se koncem zápasu je čas na střídání domácích. Hřiště opouští dosud jediný úspěšný střele Dmitrij Poloz. Na poslední minuty přichází Denis Terentěv.

65
    Na hřiště vbíhá Alexandr Kolomejcev, které zaujme pozici Delvina N'Dingy.

55
    Avizované střídání je tady. Ze hřiště odchází Alan Kasajev, kterého nahradí Ezekiel Henty.

46
    Hosté do druhé půle vstupují s jednou změnou v sestavě. Místo Vedrana Ćorluky je na trávníku Taras Michalik.