Kladno – Havířov 3:4 (po pr.) | Kadaň – Ústí n/L 4:3 (kon.) | Most – Přerov 1:4 (kon.)
Třebíč – Prostějov 1:2 (1:2 po s.n.) | Jihlava – Motor ČB 2:1 (kon.) | Slavia – Benátky n/J 0:3 (kon.)

55:53
    Další rvačka. Oba dva kohouti si odsedí 2 minuty, 10 minut osobní trest navíc pro Protivného.

55:40
    Třebíč tak bude hrát 2 minuty přesilovku.

51:13
    Další přesilovka pro domácí. Tomáš Kvapil si jde sednou na 2 minuty za krosček.

46:25
    Šance pro domácí vyrovnat. Aleš Holík si odpyká 2 minuty za krosček.

43:00
    A nyní už je přerušeno a na trestnou lavici míří Roman Erat na 2 minuty za podražení. Šance pro hosty odskočit na dvoubrankový rozdíl.

27:42
    Až nyní, za sekání si na 2 minuty půjde odpočinout Patrik Koch.

08:16
    Přesilová hra také pro hosty. Vyloučen Dolníček na 2 minuty za podražení.

03:36
    Vyloučen Venkrebec na 2 minuty za podražení. Šance pro Třebíč jít do vedení.

Matěj Peška

Branky a nahrávky: 57. Mrázek (J. Zdráhal, R. Erat) – 34. L. Krejčík (Hozák), rozh. náj. L. Krejčík

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (D. Svoboda) – Niko, J. Zdráhal, Lojek, Bartejs, Koch, Čejka, Schejbal – R. Erat, Dolníček (C), Kristl – Mrázek, T. Havránek, Kusko – Jan Wasserbauer, Milfait, Huňa – Juráň, Paták, R. Zohorna.
    LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Neužil) – D. Kolář, Protivný, T. Kvapil, A. Holík, V. Zadražil, Holomek, Vokurka – Půhoný, Venkrbec (C), Luňák – Korhoň, Moskal, M. Novák – Fiala, Hozák, L. Krejčík.

Rozhodčí: Bejček – Jindra, Kreuzer