Accrington – Derby | 0:1 (kon.) | | | Swansea – Gillingham | 4:1 (kon.) | | | Shrewsbury – Wolverhampton | 2:2 (kon.) |
Brighton – West Brom | 0:0 (kon.) | | | Doncaster – Oldham | 2:1 (kon.) | | | Middlesbrough – Newport County AFC | 1:1 (kon.) |
Manchester City – Burnley | 5:0 (kon.) | | | Portsmouth – Queens Park | 1:1 (kon.) | | | Newcastle – Watford | 0:2 (kon.) |
Millwall – Everton | 3:2 (kon.) | | | Wimbledon – West Ham | 4:2 (kon.) |
Sevilla – Levante | 5:0 (kon.) | | | Atlético – Getafe | 2:0 (kon.) | | | Leganés – Eibar | 2:2 (kon.) |
Valencia – Villarreal | 3:0 (kon.) |
Dortmund – Hannover | 5:1 (kon.) | | | Freiburg – Hoffenheim | 2:4 (kon.) | | | Mohuč – Norimberk | 2:1 (kon.) |
Mönchengladbach – Augsburg | 2:0 (kon.) | | | Wolfsburg – Leverkusen | 0:3 (kon.) | | | W. Brémy – Frankfurt | 2:2 (kon.) |
Sassuolo – Cagliari | 3:0 (kon.) | | | Sampdoria – Udinese | 4:0 (kon.) | | | AC Milán – Neapol | 0:0 (kon.) |
Dijon – Monaco | 2:0 (kon.) | | | Guingamp – Remeš | 0:1 (kon.) | | | Nice – Nîmes | 2:0 (kon.) |
Štrasburk – Bordeaux | 1:0 (kon.) |
Heracles – Zwolle | 0:2 (kon.) | | | Excelsior – Graafschap | 2:0 (kon.) | | | Eindhoven – Groningen | 2:1 (kon.) |
Venlo – Emmen | 2:3 (kon.) |
Charleroi – Waasland-Beveren | 2:2 (kon.) | | | Cercle Bruggy – Sint-Truiden | 1:2 (kon.) | | | Lokeren – Waregem | 0:3 (kon.) |
Genk – Mouscron | 1:2 (kon.) |
Wellington Phoenix – Melbourne City | 1:0 (kon.) | | | Melbourne Victory – Sydney | 2:1 (kon.) |
Plzeň B – Sokolov | 2:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Dobrovice | 7:0 (kon.) | | | Pardubice – Dukla Praha U21 | 4:2 (kon.) |
Ústí n. L. – Vltavín | 1:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Příbram | 1:1 (kon.) | | | Chrudim – Štěchovice | 0:0 (zruš.) |
Varnsdorf – Liberec jun. | 5:2 (kon.) | | | Písek – Vlašim | 2:3 (kon.) | | | Dynamo Kyjev – Sparta | 2:3 (kon.) |
Zlaté Moravce – Inter Bratislava | 2:0 (kon.) | | | Slavia B – Žižkov | 2:4 (kon.) | | | Zalaegerszegi – Karviná | 2:1 (kon.) |
Zabrze – Teplice | 0:2 (kon.) | | | Piast Gliwice – Bohemians 1905 | 1:1 (kon.) | | | Peking Žen-che – Sparta | 1:4 (kon.) |
konec
Górnik Zabrze
0:2
(0:0)
FK Teplice
Otto Slabý
Branky:
56. Žitný, 68. Soungole
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 5:6. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:13.
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 5:6. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:13.
Górnik Zabrze:
Chudý – Wolsztynski, Angulo, Bochniewicz, Gvilia, Jimenez, Koj, Matras, Smuga, Suarez, Wolniwicz
Náhradníci:
Trenér:
FK Teplice: Grigar – Krob, Jeřábek, Čmovš – Ljevakovič – Moulis, Kučera, Žitný, Vondrášek – Vošahlík, Hora
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
FK Teplice: Grigar – Krob, Jeřábek, Čmovš – Ljevakovič – Moulis, Kučera, Žitný, Vondrášek – Vošahlík, Hora
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Střely na branku: 8:3.
Střely mimo: 5:6.
Rohy: 2:8.
Ofsajdy: 2:2.
Fauly: 16:13.
Autorem branky je SOUNGOLE.
Autorem branky je ŽITNÝ.
Střely na bránu: 2:5
Třely mimo bránu: 2:2
Fauly: 5:5
Žluté karty: 1:1
Rohové kopy: 5:1
Vhazování: 7:5
Ofsajdy: 1:1
Górnik Zabrze: Chudý – Wolsztynski, Angulo, Bochniewicz, Gvilia, Jimenez, Koj, Matras, Smuga, Suarez, Wolniwicz
FK Teplice: Grigar – Krob, Jeřábek, Čmovš – Ljevakovič – Moulis, Kučera, Žitný, Vondrášek – Vošahlík, Hora.