Sparta – Ostrava | 3:0 (kon.) | | | Liberec – Slavia | 0:0 (kon.) |
Pardubice – Znojmo | 3:1 (kon.) | | | Chrudim – Třinec | 1:2 (kon.) | | | Sokolov – Brno | 0:2 (kon.) |
Bournemouth – Tottenham | 1:0 (kon.) | | | West Ham – Southampton | 3:0 (kon.) | | | Wolverhampton – Fulham | 1:0 (kon.) |
Cardiff – Crystal Palace | 2:3 (kon.) | | | Newcastle – Liverpool | 2:3 (kon.) |
Levante – Rayo Vallecano | 4:1 (kon.) | | | Espanyol – Atlético | 3:0 (kon.) | | | Alavés – Real Sociedad | 0:1 (kon.) |
Celta Vigo – Barcelona | 2:0 (kon.) |
Bayern – Hannover | 3:1 (kon.) | | | Hertha – Stuttgart | 3:1 (kon.) | | | Mönchengladbach – Hoffenheim | 2:2 (kon.) |
Wolfsburg – Norimberk | 2:0 (kon.) | | | W. Brémy – Dortmund | 2:2 (kon.) |
Chievo – Spal | 0:4 (kon.) | | | Udinese – Inter | 0:0 (kon.) |
PSG – Nice | 1:1 (kon.) | | | Bordeaux – Angers | 0:1 (kon.) | | | Guingamp – Caen | 0:0 (kon.) |
Remeš – Nîmes | 0:3 (kon.) |
Sereď – Michalovce | 2:2 (kon.) | | | Podbrezová – Zlaté Moravce | 0:1 (kon.) | | | Senica – Trnava | 2:0 (kon.) |
Trenčín – Nitra | 1:4 (kon.) |
Bohemians 1905 – Olomouc | 1:0 (kon.) |
Písek – Štěchovice | 1:2 (kon.) | | | Vyšehrad – Brozany | 7:1 (kon.) | | | Vltavín – Velvary | 1:3 (kon.) |
Olympia Radotín – Dobrovice | 0:0 (3:1 po pen.) | | | Litoměřicko – Převýšov | 0:0 (6:5 po pen.) | | | Domažlice – Benešov | 4:1 (kon.) |
Ústí n/O – Králův Dvůr | 0:2 (kon.) | | | Živanice – Jirny | 0:0 (zruš.) |
Zlínsko – Kroměříž | 3:3 (kon.) | | | Hulín – Frýdek-Místek | 0:1 (kon.) | | | Hodonín – Vrchovina | 3:2 (kon.) |
Vyškov – D. Benešov | 2:0 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Uh. Brod | 0:4 (kon.) | | | Líšeň – Rýmařov | 2:0 (kon.) |
Hlučín – Uničov | 1:3 (kon.) |
Zlín – Olomouc | 4:1 (kon.) | | | Sparta – Jihlava | 2:0 (kon.) | | | Plzeň – Mladá Boleslav | 1:3 (kon.) |
Slavia – Hr. Králové | 1:0 (kon.) | | | Příbram – Ostrava | 3:0 (kon.) | | | Pardubice – Č. Budějovice | 2:0 (kon.) |
Brno – Slovácko | 3:1 (kon.) | | | Dukla Praha – Karviná | 2:2 (2:4 po pen.) |
Brno – Slovácko | 4:1 (kon.) | | | Zlín – Olomouc | 2:3 (kon.) | | | Sparta – Jihlava | 6:0 (kon.) |
Plzeň – Mladá Boleslav | 2:2 (4:3 po pen.) | | | Slavia – Hr. Králové | 3:1 (kon.) | | | Příbram – Ostrava | 0:3 (kon.) |
Pardubice – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) | | | Dukla Praha – Karviná | 0:0 (0:3 po pen.) |
Hamburg – Ingolstadt | 0:3 (kon.) | | | Bochum – Magdeburg | 4:2 (kon.) | | | Heidenheim – Sandhausen | 2:3 (kon.) |
Dubnica – Lipany | 2:1 (kon.) | | | Bardejov – Prešov | 3:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – Skalica | 1:3 (kon.) |
Inter Bratislava – Žilina B | 1:1 (kon.) | | | Šamorín – KFC Komárno | 2:2 (kon.) |
Charleroi – Sint-Truiden | 2:0 (kon.) | | | Eupen – Oostende | 3:2 (kon.) | | | Cercle Bruggy – St.Gilloise | 2:3 (kon.) |
Kortrijk – Waasland-Beveren | 2:1 (kon.) | | | Beerschot – Westerlo | 3:2 (kon.) |
Feirense – Chaves | 4:4 (kon.) | | | Marítimo – Braga | 1:0 (kon.) | | | Benfica – Portimonense | 5:1 (kon.) |
Porto – Aves | 4:0 (kon.) |
Admira – Rapid | 3:4 (kon.) | | | Wacker – Hartberg | 1:0 (kon.) | | | Mattersburg – Rheindorf Altach | 0:0 (kon.) |
Ural – Spartak | 0:1 (kon.) | | | Groznyj – Zenit | 1:1 (kon.) | | | Arsenal Tula – Lok. Moskva | 2:0 (kon.) |
Korona – Miedź | 0:0 (kon.) | | | Lech Poznaň – Zagłębie | 1:1 (kon.) | | | Legia – Piast Gliwice | 0:1 (kon.) |
Ankaragücü – Rizespor | 2:2 (kon.) | | | BB Erzurumspor – Bursaspor | 2:0 (kon.) | | | Kasımpaşa – Fenerbahce | 1:3 (kon.) |
konec
TJ Valašské Meziříčí
0:4
(0:1)
ČSK Uherský Brod
81
|
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Jaroněk, přichází Josefík.
|
|
74
|
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází David, přichází Dolina.
|
|
66
|
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Blanař, přichází Mančík.
|
|
64
|
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Fojtík, přichází Gonda.
|
|
57
|
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Pop, přichází Daniš.
|
Branky:
39. Malenovský, 58. Blanař, 61. Jaroněk, 68. Hruboš
Rozhodčí: Denev – Machač, Křepský
Diváci: 84
Karty: 73. Furmánek (VAM)
Neproměněná penalta:
TJ Valašské Meziříčí:
Pobořil – Kundrát, Kocián, Žilinský, Michálek, Furmánek, Pop (57. Daniš), Fojtík (64. Gonda), Bartozel, Vrána, Dekleva (C)
Náhradníci: Michut – Matyáš, Gonda, Výmola, Daniš
Trenér:
ČSK Uherský Brod: Dostál – Pochylý, David (C) (74. Dolina), Malenovský, Chwaszcz, Blanař (66. Mančík), Ťok, Hruboš, Vrága, Nevařil, Jaroněk (81. Josefík).
Náhradníci: Horáček – Josefík, Kúdela, Dolina, Mančík
Trenér:
Náhradníci: Michut – Matyáš, Gonda, Výmola, Daniš
Trenér:
ČSK Uherský Brod: Dostál – Pochylý, David (C) (74. Dolina), Malenovský, Chwaszcz, Blanař (66. Mančík), Ťok, Hruboš, Vrága, Nevařil, Jaroněk (81. Josefík).
Náhradníci: Horáček – Josefík, Kúdela, Dolina, Mančík
Trenér:
Rozhodčí: Denev – Machač, Křepský
Diváci: 84
Matěj Vybíral
@Matavyb