Zlínsko – Kroměříž 3:3 (kon.) | Hulín – Frýdek-Místek 0:1 (kon.) | Hodonín – Vrchovina 3:2 (kon.)
Vyškov – D. Benešov 2:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Uh. Brod 0:4 (kon.) | Líšeň – Rýmařov 2:0 (kon.)
Hlučín – Uničov 1:3 (kon.)
SK Líšeň 2019
2:0 (1:0)
SK Jiskra Rýmařov
Sobota 04.05.2019, 16:30 • Líšeň • Moravskoslezská fotbalová liga • 23. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30 a budeme z něj přinášet plný online.

SK Líšeň: Vítek – Smejkal, Bednář, Černín, Minařík, Krška (C), Hlavica, Machálek, Fall, Demeter, Rolinek
    Náhradníci: Leznar – Vavřík, Jambor, Šperka, Daněk

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – Němec, Kundrátek P., Kundrátek L., Dydowicz, Furik M., Kocúr (C), Tilkeridis, Šupák, Hleba, Kolísek
    Náhradníci: Baroš – Furik D., Furik J., György, Kováč

Rozhodčí: Petr Dorušák – Vlastimil Ogrodník, Luboš Drozdy.

1

1
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Tak tohle je skvělý start domácího týmu do tohoto utkání, jelikož už v první minutě se prosazuje DAVID KRŠKA, který vypálil fantastickou ránu do levé šibenice!
    1. David KRŠKA - 1:0

2
    Líšeň pokračuje v tlaku, ale nakonec přišel pouze faul.

3
    Hosté to zkoušeli po pravé straně, ale přes obranu Líšně se nedostali, ovšem u míče zůstali.

4
    Následně ale přišel jen nepřesný nákop, který skončil v moci brankáře Vítka.

6
    Jiskra to zatím zkouší především po pravé straně, ale na to je domácí mužstvo zatím připravené.

7
    Hosté nyní získali rohový kop z levé strany a mohou tak srovnat stav utkání.

8
    Ovšem následný centr skončil pouze u obrany Líšně, která míč dostala do bezpečí.

10
    Brankář Kameník nyní vytáhl skvělý zákrok proti střele domácího hráče a nenechal jít Líšeň do dvoubrankového vedení!

12
    Posléze se domácí útočník dopustil pouze nedovoleného zákroku a Rýmařov tak může něco vymyslet.

14
    Fall Lamine uviděl za svůj faul žlutou kartu.

16
    Rýmařov je poslední minuty aktivnějším týmem a nyní získal autové vhazování na polovině soupeře.

17
    Nyní domácí mužstvo získalo rohový kop z pravé strany a může tak zvýšit svoje vedení.

19
    Další faul na straně hostů a následuje tak přímý kop Líšně z nebezpečné pozice.

21
    Ovšem nakonec standardní situace žádné pozdvižení nepřinesla, jelikož centr skončil pouze v moci brankáře.

22
    Opět nedovolený zákrok na straně Rýmařova a další možnost skórovat pro domácí.

23
    Ovšem ani tentokrát z toho nebylo nic vážnějšího a balón skončil pouze v zámezí za bránou.

25
    Domácí mužstvo se snažilo dostat po pravé straně straně, ale ani tentokrát z toho nic nebylo.

27
    Nákop Líšně skončil jen v moci brankáře Kameníka, který tak uklidnil hru a především tlak soupeře.

28
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Němec, přichází Kováč.

30
    Půl hodina hry je u konce a Líšeň stále vede nad Jiskrou Rýmařov 1:0, díky gólu v první minutě.

31
    Rýmařov se pokoušel něco vymyslet nákop, ovšem ten byl i tentokrát nepřesný a skončil pouze u brankáře Vítka.

33
    Hosté měli k dispozici rohový kop z pravé strany, ale ten nic vážnějšího ani tentokrát nepřinesl.

35
    Momentálně nám toho hra moc nepřináší, jelikož Jiskra se snaží nakopávat míče, které ale končí jen vedle brány Líšně.

37
    Domácí se snažili projít po pravé straně, ovšem obrana Rýmařova nyní pracuje skvěle a nenechává soupeře se dostat ke střele.

39
    Hodně sporný moment na polovině domácího celku, když šel útočník Rýmařova k zemi v protiútoku, ale sudí nechal hru pokračovat.

40
    Patrik Kundrátek uviděl žluté varování za svůj nedovolený zákrok, když se snažil dostat k míči na polovině soupeře.

42
    A málem to bylo 2:0 pro Líšeň! Fantastická akce vedená po levé straně skončila na hranici vápna, odkud přišlo zakončení, které ale orazítkovalo jen břevno svatyně Rýmařova!

43
    Posléze se domácí opět dostali do vápna soupeře, ale tentokrát skončil míč v moci gólmana Kameníka.

44
    Líšeň pokračuje v tlaku a po chybě v hostující obraně se domácí útočník dostal ke střele, ale ta letěla pouze vedle levé tyče.

45

První poločas je u svého konce a Líšeň vede nad Rýmařovem 1:0. Už v první minutě poslal domácí do vedení David Krška a Líšeň tak do utkání vstoupila skvěle. Posléze se hra trochu srovnala, ale nakonec mohli jít domácí do dvoubrankového vedení, ovšem zakončení skončilo na horní tyči.

Druhý poločas začne přibližně v 17:32.

46

48
    Nákop Líšně skončil pouze za bránou Rýmařova a následuje tak odkop brankáře Kameníka.

50
    Domácí útočník se ocitl pouze v ofsajdovém postavení a Rýmařov tak bude u balónu.

51
    Pokus hostujícího hráče zpoza vápna nebyl moc razantní a navíc šel jen vedle levé tyče.

53
    Líšeň se nyní dostala dopředu po pravé straně, ale následný centr byl zblokován a následuje rohový kop.

54
    Žlutou kartu dostává Černín (SK Líšeň).

55
    Hostující hráč se dopustil jen faulu ve středu hrací plochy a Líšeň tak opět může něco podniknout směrem dopředu.

57
    Tentokrát si už domácí vytvořili velice solidní šanci, ale nakonec přišlo zakončení, které bylo zblokováno a bude následovat rohový kop.

59
    Ovšem následná standardní situace nepřinesla nic vážnějšího.

60
    Hodina hry je u konce a Líšeň hájí těsně vedení nad Rýmařovem.

62
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Kundrátek P., přichází Furik J..

63
    Jiskra sice měla k dispozici volný kop, ale ten nic vážnějšího nepřinesl, jelikož následný centr skončil pouze na hlavě domácího obránce.

65
    Rýmařov získal rohový kop z pravé strany, když byl centr zblokován do zámezí a hosté tak mohou srovnat stav utkání.

66
    Ovšem Líšeň si zatím ví rady se standardkami soupeře stejně jako nyní.

67
    Posléze přišel faul ze strany Rýmařova ve středu hrací plochy a Líšeň s rozehrávkou nespěchá.

68
    Rýmařov má k dispozici další rohový kop, když byl centr z levé strany odvrácen do zámezí.

69
    Parádní skluz domácího obránce, který zamezil soupeři se dostat do šance.

70
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Rolinek, přichází Vavřík.

71
    Líšeň se nyní snažila něco vymyslet směrem dopředu, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného.

73
    Poslední minuty je to spíše Rýmařov, který se snaží něco vymyslet, ale nyní má rohový kop Líšeň.

75
    Následný centr ovšem skončil jen v moci brankáře Kameníka a dopředu tak může jít Rýmařov.

76
    A další rohový kop pro domácí mužstvo, které tak může rozhodnout toto utkání.

78
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Minařík, přichází Jambor.

80
    Domácí jsou v tlaku a posílají nebezpečné centry do vápna Rýmařova.

81
    Tak tohle byla obrovská šance domácího hráče, který se dostal ke hlavičce, ale Kameník předvedl skvělý zákrok!

82
    Je rozhodnuto! Hodně na hranici ofsajdu se do zakončení dostal TOMÁŠ SMEJKAL, který si poradil a překonal brankáře! Líšeň tak vede 2:0!
    82. Tomáš SMEJKAL - 2:0

83
    Šupák ještě uviděl žlutou kartu, když si stěžoval pomeznímu na ofsajd.

84
    Kolísek nyní uviděl žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok.

85
    A dalším potrestaným hráčem žlutou kartou je Lukáš Kundrátek a ke konci utkání se tak hodně žlutí.

87
    Domácí se dopustili faulu na své polovině a Rýmařov tak získal volný kop.

88
    Ve vápně byl zmatek, ale nakonec si Líšeň se vším poradila a je velice blízko k zisku tří bodů.

89
    Hosté ale nyní ještě získali rohový kop z pravé strany a snaží se zdramatizovat konec zápasu.

90
    Ovšem Líšeň dnes hraje ve velké pohodě a i v ne zrovna dobré formě v jarní části, dnes předvádí vyrovnaný výkon.

90+1
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Krška, přichází Daněk.

90+2
    Velice blízko byla Líšeň ke třetí brance, ale přízemní centr letící do vápna skončil těsně vedle levé tyče!

90+2

Je konec. Líšeň dnes zvítězila na své půdě 2:0, když se už v první minutě prosadil Krška a v 82. minutě potvrdil výhru domácích Smejkal.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:20:46)