Sparta – Ostrava | 3:0 (kon.) | | | Liberec – Slavia | 0:0 (kon.) |
Pardubice – Znojmo | 3:1 (kon.) | | | Chrudim – Třinec | 1:2 (kon.) | | | Sokolov – Brno | 0:2 (kon.) |
Bournemouth – Tottenham | 1:0 (kon.) | | | West Ham – Southampton | 3:0 (kon.) | | | Wolverhampton – Fulham | 1:0 (kon.) |
Cardiff – Crystal Palace | 2:3 (kon.) | | | Newcastle – Liverpool | 2:3 (kon.) |
Levante – Rayo Vallecano | 4:1 (kon.) | | | Espanyol – Atlético | 3:0 (kon.) | | | Alavés – Real Sociedad | 0:1 (kon.) |
Celta Vigo – Barcelona | 2:0 (kon.) |
Bayern – Hannover | 3:1 (kon.) | | | Hertha – Stuttgart | 3:1 (kon.) | | | Mönchengladbach – Hoffenheim | 2:2 (kon.) |
Wolfsburg – Norimberk | 2:0 (kon.) | | | W. Brémy – Dortmund | 2:2 (kon.) |
Chievo – Spal | 0:4 (kon.) | | | Udinese – Inter | 0:0 (kon.) |
PSG – Nice | 1:1 (kon.) | | | Bordeaux – Angers | 0:1 (kon.) | | | Guingamp – Caen | 0:0 (kon.) |
Remeš – Nîmes | 0:3 (kon.) |
Sereď – Michalovce | 2:2 (kon.) | | | Podbrezová – Zlaté Moravce | 0:1 (kon.) | | | Senica – Trnava | 2:0 (kon.) |
Trenčín – Nitra | 1:4 (kon.) |
Bohemians 1905 – Olomouc | 1:0 (kon.) |
Písek – Štěchovice | 1:2 (kon.) | | | Vyšehrad – Brozany | 7:1 (kon.) | | | Vltavín – Velvary | 1:3 (kon.) |
Olympia Radotín – Dobrovice | 0:0 (3:1 po pen.) | | | Litoměřicko – Převýšov | 0:0 (6:5 po pen.) | | | Domažlice – Benešov | 4:1 (kon.) |
Ústí n/O – Králův Dvůr | 0:2 (kon.) | | | Živanice – Jirny | 0:0 (zruš.) |
Zlínsko – Kroměříž | 3:3 (kon.) | | | Hulín – Frýdek-Místek | 0:1 (kon.) | | | Hodonín – Vrchovina | 3:2 (kon.) |
Vyškov – D. Benešov | 2:0 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Uh. Brod | 0:4 (kon.) | | | Líšeň – Rýmařov | 2:0 (kon.) |
Hlučín – Uničov | 1:3 (kon.) |
Zlín – Olomouc | 4:1 (kon.) | | | Sparta – Jihlava | 2:0 (kon.) | | | Plzeň – Mladá Boleslav | 1:3 (kon.) |
Slavia – Hr. Králové | 1:0 (kon.) | | | Příbram – Ostrava | 3:0 (kon.) | | | Pardubice – Č. Budějovice | 2:0 (kon.) |
Brno – Slovácko | 3:1 (kon.) | | | Dukla Praha – Karviná | 2:2 (2:4 po pen.) |
Brno – Slovácko | 4:1 (kon.) | | | Zlín – Olomouc | 2:3 (kon.) | | | Sparta – Jihlava | 6:0 (kon.) |
Plzeň – Mladá Boleslav | 2:2 (4:3 po pen.) | | | Slavia – Hr. Králové | 3:1 (kon.) | | | Příbram – Ostrava | 0:3 (kon.) |
Pardubice – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) | | | Dukla Praha – Karviná | 0:0 (0:3 po pen.) |
Hamburg – Ingolstadt | 0:3 (kon.) | | | Bochum – Magdeburg | 4:2 (kon.) | | | Heidenheim – Sandhausen | 2:3 (kon.) |
Dubnica – Lipany | 2:1 (kon.) | | | Bardejov – Prešov | 3:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – Skalica | 1:3 (kon.) |
Inter Bratislava – Žilina B | 1:1 (kon.) | | | Šamorín – KFC Komárno | 2:2 (kon.) |
Charleroi – Sint-Truiden | 2:0 (kon.) | | | Eupen – Oostende | 3:2 (kon.) | | | Cercle Bruggy – St.Gilloise | 2:3 (kon.) |
Kortrijk – Waasland-Beveren | 2:1 (kon.) | | | Beerschot – Westerlo | 3:2 (kon.) |
Feirense – Chaves | 4:4 (kon.) | | | Marítimo – Braga | 1:0 (kon.) | | | Benfica – Portimonense | 5:1 (kon.) |
Porto – Aves | 4:0 (kon.) |
Admira – Rapid | 3:4 (kon.) | | | Wacker – Hartberg | 1:0 (kon.) | | | Mattersburg – Rheindorf Altach | 0:0 (kon.) |
Ural – Spartak | 0:1 (kon.) | | | Groznyj – Zenit | 1:1 (kon.) | | | Arsenal Tula – Lok. Moskva | 2:0 (kon.) |
Korona – Miedź | 0:0 (kon.) | | | Lech Poznaň – Zagłębie | 1:1 (kon.) | | | Legia – Piast Gliwice | 0:1 (kon.) |
Ankaragücü – Rizespor | 2:2 (kon.) | | | BB Erzurumspor – Bursaspor | 2:0 (kon.) | | | Kasımpaşa – Fenerbahce | 1:3 (kon.) |
konec
FC Zlín
4:1
(1:0)
SK Sigma Olomouc
81
|
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Hrdlička, přichází Kulíšek.
|
|
76
|
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Pafka, přichází Šiška.
|
|
71
|
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Šidlík, přichází Galus.
|
|
71
|
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Strachoň, přichází Gerža.
|
|
65
|
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Hausknecht, přichází Daněk.
|
|
58
|
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Machala, přichází Grečmal.
|
Branky:
8. Váňa, 53. Váňa, 64. Kostrůnek, 66. Kostrůnek – 84. Galus.
Rozhodčí: Dohnálek – Vostrejž, Polák
Diváci: 100
Karty: 45. Němeček (ZLN), 53. Kopilec (ZLN), 58. Strachoň (ZLN), 79. Číž (ZLN) – 31. Grygar (OLO), 71. David (OLO), 78. Langer (OLO)
Neproměněná penalta:
FC Zlín:
Číž – Slovák, Uhřík, Kopilec, Váňa, Pafka, Němeček, Strachoň, Kolář, Hrdlička, Cedidla
Náhradníci: Křepela, Šiška, Gerža, Hruška, Kulíšek
Trenér:
SK Sigma Olomouc: Trefil – Twardzik, David, Kratochvíl, Šidlík, Vybíral, Hausknecht, Langer, Grygar, Galus, Machala
Náhradníci: Bednár, Galus, Pavelka, Grečmal, Daněk, Obzina
Trenér:
Náhradníci: Křepela, Šiška, Gerža, Hruška, Kulíšek
Trenér:
SK Sigma Olomouc: Trefil – Twardzik, David, Kratochvíl, Šidlík, Vybíral, Hausknecht, Langer, Grygar, Galus, Machala
Náhradníci: Bednár, Galus, Pavelka, Grečmal, Daněk, Obzina
Trenér:
Rozhodčí: Dohnálek – Vostrejž, Polák
Diváci: 100
Lukáš Mihal
@mihal_lukas