Indie - Argentina 3:1 (kon.) | Belgie - Kanada 9:1 (kon.)
Jižní Afrika - Německo 4:3 (kon.) | Nizozemsko - Velká Británie 2:2 (kon.)
Belgie - Kanada

9:1

(1:1, 1:0, 5:0, 2:0)

Čtvrtek 29.07.2021, 03:00 • Oi Hockey Stadium, Tokyo, Japonsko • Olympijské hry - Pozemní hokej (muži) • Skupina B
Sledujte:

To je ode mě vše. U dalších online přenosů z Olympiády v Tokiu se těším na shledanou! (04:51:08)

Belgičané pokračovali v trendu třetí čtvrtiny. Svého soupeře v závěrečné části k ničemu nepustili a naopak nasázeli ještě další dvě branky. V dnešním zápase tak vítězí vysoko 9:1 a zůstávají na turnaji stoprocentní. Kanada naopak zaznamenává čtvrtou porážku, což znamená, že se z posledního místa skupiny B po tomto utkání neodlepí.

15
    Poslední minuta závěrečné části, Belgičané se pokusili zaútočit, nicméně jejich snaha končí míčkem za Kindlerovou brankou.

14
    Opět střílel Hendrickx, avšak Kindler další gól ve své síti odmítl.

14
    Další trestný roh pro Belgii po zásahu nohy jednoho z Kanaďanů.

14
    Hendrickxova střela byla zablokována.

14
    Trestný roh pro Belgii po faulu brankáře Kindlera.

13
    Vanasch předvedl proti střele Johnstona z trestného rohu vynikající zákrok hokejkou.

12
    Po faulu de Sloovera budou Kanaďané zahrávat trestný roh.

12
    Van Dorenův pokus z ostrého úhlu zlikvidoval Kindler.

11
    Boonovo zakončení tentokráte Kindler výborně vyrazil.

11
    Další trestný roh pro Belgii po zásahu nohy jednoho z kanadských obránců. Javorové listy se snažily výrok sudího reklamovat, avšak neúspěšně.

10
    Belgie právě vstřelila branku!

Belgičané přidávají devátý gól. Charlierovu střelu úspěšně tečoval FLORENT VAN AUBEL.

9
    Rána Boona končí mimo kanadskou branku.

9
    Belgičtí hráči se drží na míčku, nikam ovšem nespěchají. Jejich náskok je obrovský.

7

Druhý trestný roh hráči Belgie nepromarnili. Prosadil se TOM BOON s přispěním jednoho z kanadských obránců.