Anderlecht – Mechelen 1:0 (kon.) | Genk – Gent 3:2 (kon.) | Waregem – Club Bruggy 1:2 (kon.)
Leuven – Standard 0:4 (kon.) | Lokeren – Charleroi 1:1 (kon.) | Lierse – Kortrijk 1:0 (kon.)
Waasland-Beveren – Beerschot 3:2 (kon.) | Cercle Bruggy – Mons 1:3 (kon.)
KRC Genk
3:2 (1:1)
KAA Gent
Sobota 09.03.2013, 20:00 • Cristal Arena, Genk. • Belgická Jupiler Pro League

86
    Poslední změna v sestavě Gentu, Rafael Scapini de Almeida Rafinha odejde a posledních pět minut si zahraje Wallace Fernando Pereira.

83
    Druhé střídání Gentu, David Hubert odchází a přichází Elimane Coulibaly.

77
    Poslední střídání domácích. Steeven Joseph-Monrose odchází a místo něj si na poslední čtvrthodinku zahraje Benjamin De Ceulaer.

70
    Poprvé střídají i hosté. Střlec jejich první branky Rodgers Kola má dohráno a místo něj nastupuje Mohamed Messoudi.

46
    Domácí o poločase podruhé vystřídali. Jordy Croux odešel a na hřiště vyběhl Glynor Plet.

32
    Je tady první střídání. Vinou zranění odejde Khaleem Hyland a místo něj se na trávník podívá Bennard Kumordzi

Petr Frömel

Branky: 9. Buffel, 60. Kumordzi, 80. Gorius – 23. Kola, 48. Mboyo

Karty:   85. Vossen (GNK) – 20. Hubert (GNT), 43. Bruggen (GNT), 61. Arzo (GNT), 81. Zukanovič (GNT), 90+1. Messoudi (GNT)

KRC Genk: Köteles - Tshimanga, Koulibaly, Simaeys, Fernandez - Hyland, Gorius, Croux, Joseph-Monrose - Vossen, Buffel.

KAA Gent: Boeckx - Arzo, Cendros, Zukanovič, Neto - Hubert, van der Bruggen, Rafinha, Lepoint - Kola, Mboyo.

Rozhodčí: Frederik Geldhof.