PZ Kladno – Klášterec nO 6:4 (kon.) | Mountfield HK – Jindř. Hradec 6:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – V.Popovice 4:0 (kon.)
Ústí n/L – Karlovy Vary B 3:2 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
HC Slavoj Velké Popovice
Neděle 12.10.2014, 14:00 • ZS Kotlina • Liga juniorů

60:00
    Jaroslav Maňas (VPO) obdržel 2 minuty za nedovolené bránění a Petr Kuchta (HBR) dostal stejný trest za vysokou hůl.

52:57
    Pozor, Rebelové špatně střídali a na 7 sekund půjdou do tří. Trest za příliš noho hráčů na ledě odpyká David Pazourek (HBR).

51:04
    Dominik Kittler (HBR) – 2 minuty – krosček.

40:33
    V rohu obranného pásma to přehnal s důrazem Denis Ruibar (VPO) a vyfasoval dvouminutový trest za podražení.

34:39
    Daniel Černý (VPO) – 2 minuty – krosček.

29:52
    Adam Němec (HBR) – 2 minuty- nedovolené bránění.

24:54
    Na trestnou lavici je vykázán Jindřich Macek (HBR) za podražení.

08:22
    Tlak hostů vyústil v přesilovku hostů. Na trestnou lavici usedá za podražení ke dvěma minutám Lukáš Brebera (HBR).

02:15
    Prvním vyloučeným hráčem se stal za podražení Martin Morava (VPO).

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 11. M. Semrád, 44. Ludvík (Brebera, Hlídek), 55. Krajcigr (Kittler), 56. Ludvík (Brebera)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Spáčil (Zelený) – Macek, A. Němec, Krajcigr, Vlček, Mendl, Lobo, M. Semrád – Brebera, Ludvík, Hlídek, Pazourek, Kuchta, Drobný, Přibyl, Kittler, Motl.
    HC Slavoj Velké Popovice: Kostka – Honc, Tabašek, Kukačka, Krch, Černý, Ruibar, Morava, Beran, Tumpach, Čásenský, Teršíp, Kopejtko, Široký, Mrva, Maňas, Freisler, Prokopec.

Rozhodčí: Svatopluk Kopeček – Martin Klouda, Martin Musil