Bournemouth – Liverpool 1:2 (kon.) | Leicester – West Ham 2:2 (kon.) | Arsenal – Crystal Palace 1:1 (kon.)
Arsenal FC
1:1 (1:0)
Crystal Palace FC
Neděle 17.04.2016, 17:00 • Emirates Stadium, London • Anglická Premier League • 34. kolo

Držení míče: 72 % : 28 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 8:3. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 6:13. (19:02:00)
    Tabulka po dnešních zápasech

Arsenal tak bude opět jen bojovat o postup do Ligy mistrů, zatímco hosté udělali alespoň malý krok k udržení v Premier League.

Zápas je u konce. Arsenal nedokázal využít svých šancí a ztráty Leicesteru a na svém hřišti pouze remizoval s bezzubým Crystal Palace. Domácí šli gólem do šatny do vedení, když se prosadil Alexis, deset minut před koncem však z ničeho nic vyrovnal Bolasie, a oba celky si tak rozdělily po jednom bodu za remízu 1:1.

90+4

90+3
    Po další chybě v domácí obraně se mohl Zaha řítit sám na branku, ale Gabriel nakonec celou situaci zachránil.

90+2
    Arsenal drží míč na svých kopačkách, ale vůbec k ničemu to nevede. Palace se tak zatím v poklidu brání.

90
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 4 minuty! Podaří se některému celku vstřelit rozhodující branku?
    Střelec vyrovnávací branky Yannick Bolasie

87
    Na povedený přímý kop Özila si naskočil Gabriel, ale Hennessey byl opět připraven.

86
    Hosté se rázem dostali na koně a podnikají útoky na Čechovu bránu.

84
    Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Mohamed Elneny, přichází Theo Walcott.

83
    Arsenalu se tak vymstilo to, že před brankou hostí nehraje jednoduše, stav je tak vyrovnaný 1:1.
    82. Yannick BOLASIE - 1:1

82
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Eagles z ničeho nic vyrovnávají! YANNICK BOLASIE si navedl míč na střed, vyčkal na správnou chvíli a na Čechovu branku vyslal tvrdou ránu, se kterou si český brankář nedokázal poradit. Crystal Palace tak využívají první pořádnou šanci k vyrovnání – 1:1.

81
    A další šance Arsenalu nekončí brankou, Giroud pěkně sklepl míč na Monreala, jenž ale nenašel žádného spoluhráče.

80
    Giroudův centr do vápna nikoho nenašel, a tak do útoku vyrážejí hosté, kteří se v posledních minutách budou určitě pokoušet o vyrovnání.

78
    A opět aktivní domácí, po druhém gólu v utkání toužil Alexis, ale jeho zbrklá střela mířila úplně vedle.