Ufa – Machačkala 2:0 (kon.) | Dynamo – Samara 0:1 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Rostov 0:1 (kon.)
Dynamo Moskva
0:1 (0:0)
FK Křídla Sovětů Samara
Neděle 17.04.2016, 16:00 • Arena Chimki, Chimki. Kapacita: 18000 diváků. • Ruská Premier Liga • 24. kolo

To je ode mě pro tuto chvíli vše, děkuji Vám za pozornost a těším se zase někdy u onlajnů na počtenou! (18:05:04)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 7:5. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 14:15.

Je dobojováno, utkání v samém závěru rozhodli hosté! V 90+4. minutě hlavičkoval Gianni Bruno přesně a přisoudil tak tři body týmu KSS, který se v tabulce dostane před svého dnešního soka.

Bylo vidět, o jak vypjatý a důležitý zápas jde, často jsme mohli vidět souboje na hranici pravidel nebo i za ní a na trávníku Chimki Areny to byl spíše boj než fotbal. I přes optickou převahu Dinama, kterou dokumentuje i počet zákroků gólmana Loriy ve službách Samary, se nakonec raduje právě hostující tým.

90+5

Zákroky brankáře Loria (KSS) – 4

Zákroky brankáře Šunin (DMO) – 1
    90+4. Gianni BRUNO - 0:1

90+4
    Samara právě vstřelila branku!
    Dlouhý centr Molla byl přizvednut a od břevna se odrazil k Sheldonu Bateauovi, který hlavou přiťukl míč GIANNIMU BRUNOVI a ten v samém závěru vystřelil tři body pro Samaru!

90+3
    Na scénu nastoupili lékaři domácího týmu a zkontrolovali stav Šunina, gólman Dinama ale asi bude v pořádku.

90+2
    Jahović se prohnal kolem obránce do vápna, ale Šunin vyběhl z brány a zastavil tohle nebezpečí!

90+1
    Nad rámec druhé půle jsou nastaveny 4 minuty.

90
    Z rohového kopu ale hosté nedokázali vymyslet nic světoborného, běží poslední minuta řádné hrací doby.

89
    A vzápětí před Jahovićem odehrál jeden z beků Dinama míč pouze na roh, KSS ke konci utkání hrozí z rychlých brejků.

88
    Yohan Mollo vypomohl s rozehrávkou a dostal zezadu naloženo od mladého obránce Živogljadova.

87
    Po souboji s Mollm zůstal na trávníku ležet Kuzmin, ale už se pokračuje v akci.

86
    Mollo pláchl nalevo dvěma soupěřům a odcentroval, Gianni Bruno ale hlavou poslal míč mimo!

85
    Po rohovém kopu už k ohrožení Loriovy brány nedošlo, pár minutek do konce tak stále na tabuli svítí stav 0:0.
    84.

84
    Exekuce se po přeběhnutí Pogrebňaka ujal Alexej Ionov a gólman Samary vyrazil míč nad!