Slovácko B – Vel. Meziříčí 3:0 (kon.) | Zlínsko – Kroměříž 0:1 (kon.)
0:1 (0:0)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Neděle 17.04.2016, 10:30Moravskoslezská fotbalová liga • 22. kolo

Pro dnešní den je to z mé strany vše a dovolte, abych vám popřál pěkný zbytek neděle. Loučí se s vámi Tomáš Suchánek a těším se u dalších onlajn přenosů na vaši pozornost. (12:23:42)

Kroměříž si tak po blamáží v minulém kole s rezervou Slovácka, kdy prohrála 1:7 připisuje důležité tři body a přeskakuje v tabulce svého dnešního soupeře z Otrokovic a posouvá se na 8. pozici. Naopak Otrokovicím patří po 21 kole 9. pozice.

Hanáci si odváží z půdy Otrokovic cenné a zasloužené tři body po výhře 1:0. O jedinou branku se postaral v 69 minutě Roman Haša a rozhodl dnešní utkání. Otrokovice měli k dipozici od 79 minuty přesilovku, když byl vyloučen po druhé žluté kartě Jan Silný, ale nevytvořili si žádný větší tlak, natož šanci a tak dnes nemohli pomýšlet na bodový zisk.

Hlavní rozhodčí Mikyska neměl důvod nastavovat ani minutu a ukončil dnešní utkání.

90

90
    Akci domácích nyní zastavil zdvižený praporek asistenta hlavního sudího.

89
    Hanáci mají míč na svých kopačkách, dlouhá přihrávka střídajícího Ferka však nenašla.

88
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Jeleček, přichází Ferko.

87
    Centr před brankáře Šustra (KRO) končí pouze útočným faulem a brankář Hanáků bude odkopávat od své branky.

85
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Zach, přichází Němec.

85
    A z ničeho nic mohlo být srovnáno, dnes již po druhé přišel dlouhý aut z rukou Deklevy (OTR), až do vápna a propadl skrz celé vápno na zadní tyč, tam však chyběl domácí borec, který by míč doklepl do sítě.

85
    Standardní situaci přestáli domácí bez úhony.

84
    Žlutou kartu za protesty navíc dostává brankář Jiří Balážik (FC Viktoria Otrokovice).

83
    Nicméně hra se odehrává na útočné polovině Kroměříže, která si teď chytře vynutila faul a bude rozehrávat přímý volný kop.

80
    Otrokovice mají před sebou zhruba 10 minut v přesile a ideální podmínky na srovnání stavu dnešního utkání.

79
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Silný (SK HS Kroměříž), který oslabuje svůj tým, opět zbytečnou a to za zákrok na své útočné polovině.

78
    Pěknou ranou z ucti hodné vzdálenosti se prezentoval Silnica (KRO) a vyprášil Balážikovi rukavice, ten měl štěstí, že míč mířil do středu branky.