Žižkov – Písek 1:1 (3:4 po pen.) | Táborsko akademie – Union 2013 0:0 (zruš.) | Převýšov – Dobrovice 1:3 (kon.)
Most – Štěchovice 1:0 (kon.) | Brozany – Čáslav 2:1 (kon.) | Kolín – Domažlice 1:2 (kon.)
SK Sokol Brozany
2:1 (1:1)
FK Čáslav
Neděle 17.04.2016, 17:00 • Brozany - UMT • Česká fotbalová liga • 25. kolo

Z dnešního utkání je to ode mne všechno. Přeji Vám příjemný zbytek nedělního večera! (18:55:15)

Dnešní utkání je u konce! Domácím se podařilo díky úspěšně proměněnému nařízenému pokutovému kopu otočit výsledek dnešního utkání ve svůj prospěch a poráží FK Čáslav v poměru 2:1. Za Sokol Brozany se prosadil ve 37.minutě Aleš Pikl a z penalty v 61.minutě Jaroslav Benda. Na straně hostující Čáslavi se prosadil pouze Tomáš Mlynka, který svůj tým poslal ve 12.minutě do vedení.

90+2

90+1
    Brozany drží balón v bezpečné vzdálenosti od vlastní brány,

90
    Druhý poločas bude nastaven o 2 minuty.

89
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Pokrovskij, přichází Uka.

88
    Na hostech z Čáslavi je již vidět nervozita, nicméně šance na srovnání tu jistě ještě je.

86
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Golovko, přichází Kučera.

85
    Domácí v červenobílých dresech zvolili rozehrávku na krátko a rozhodli se získat pár vteřin k dobru u rohového praporku.

84
    Rohový kop pro Sokol Brozany.

82
    Franc zkusil překvapit brankáře Nguyena, ale trefil pouze boční síť.

80
    Na straně domácích vidí žlutou kartu také hráč Pavel Zadina, který z taktických důvodů zakopnul balón.

78
    Střídání v týmu FK Čáslav: ze hřiště odchází Frejlach, přichází Kunášek.

78
    Žlutou kartu dostává Šollar (Sokol Brozany).

77
    Jeníček společně s Nečasem musí kombinovat až na půlící čáře.

75
    Přetažený centr na zadní tyč hlavičkoval Karel Hejný pouze nad bránu.

74
    Rohový kop pro FK Čáslav.

73
    Na druhé straně je akce Brozan přerušena pro postavení Šollara v ofsajdové pasti.

71
    Balón se nachází opět mimo hrací plochu v zámezí Hlaváčovy brány, domácí brankář pošle míč zpět do hry odkopem od brány.