Bournemouth – Liverpool 1:2 (kon.) | Leicester – West Ham 2:2 (kon.) | Arsenal – Crystal Palace 1:1 (kon.)
Leicester City
2:2 (1:0)
West Ham United
Neděle 17.04.2016, 14:30 • King Power Stadium, Leicester • Anglická Premier League • 34. kolo

Děkuji všem za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního dne. (16:44:58)

Výkon rozhodčího dnes úplně nejlepší nebyl a s tímto faktem se shoduje i řada profesionálů na sociálních sítích. Nicméně Moss si svůj výkon jistě nějak obhájí.

Rozhodčí Moss dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak utkání mezi Leicesterem a West Hamem, které skončilo nerozhodně 2:2. Oba týmy si na svá konta připisují jednobodový zisk. K vidění byl pohledný fotbal, který přinesl spoustu zajímavých momentů, včetně vyloučení a dvou pokutových kopů. West Ham měl obrovskou šanci už ve 2. minutě, ale gólman Schmeichel předvedl výtečný zákrok a svůj tým zázračně podržel. Leicester si pak v 18. minutě vytvořil první šanci a Vardy ji dokázal proměnit. Do poločasu už gól nepadl, ale na začátku druhého poločasu, konkrétně v 56. minutě, se Vardy nechal vyloučit a domácí tým dohrával pouze v deseti hráčích. West Ham zvýšil svoji aktivitu a snažil se o vyrovnání, které přišlo v 84. minutě, kdy Carroll proměnil pokutový kop, no a o 2 minuty později se nádherně trefil Cresswell, který tak otočil vývoj zápasu. Zdálo se, že Kladiváři dokráčí za tříbodovým ziskem, ale sudí v poslední nastavené minutě odpískal pokutový kop, který si vzal na starost Ulloa a přesnou trefou vystřelil Leicesteru remízu.

90+6
    90+5. Leonardo ULLOA - 2:2

90+5
    Leicester právě vstřelil branku!
    Pokutový kop si vzal na starost LEONARDO ULLOA, který nezaváhal a vyrovnal na 2:2. Adrián totiž skočil na opačnou stranu, a tak neměl šanci s touto střelou cokoliv udělat.
    90+4. Podle sudího hrál Carroll za hranicí pravidel a odpískal pokutový kop.

90+4
    Leicester City bude zahrávat pokutový kop!
    Leicester vydržel 574 minut bez inkasovaného gólu, ale pak zaúřadoval Carroll a tuto krásnou sérii bez inkasované branky přerušil.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

89
    Huth se snažil vyrovnat na 2:2, ale jeho pokus hlavou byl nepřesný.
    86. Aaron CRESSWELL - 1:2

86
    West Ham právě vstřelil branku!
    Antonio teď ustál souboj proti dvěma protihráčům a poté se prezentoval dobrým centrem do vápna, ale našel tam pouze bránícího protihráče, který balon odhlavičkoval. To však hostům vůbec nemuselo vadit, protože míč se odrazil do těch míst, kde byl osamocený AARON CRESSWELL, jenž nádhernou technickou ránou poslal West Ham do vedení. Gólman Schmeichel se natahoval marně, protože CRESSWELL to trefil opravdu výborně.
    84. Andy CARROLL - 1:1

84
    Míč na penaltovou značku si položil ANDY CARROLL, který se nikým a ničím nenechal rozhodit, no a penaltu bezpečně proměnil. Gólman Schmeichel nevystihl směr, a tak neměl šanci inkasované brance zabránit.
    83. Faulovaný Reid.

83
    K míči se totiž snažil dostat Reid, kterého však Morgan stáhl k zemi a rozhodčí okamžitě nařídil penaltu.

83
    West Ham bude zahrávat pokutový kop!

Lucie Rapantová

Branky: 18. Vardy (Kanté), 90+5. Ulloa (pen.) – 84. Carroll (pen.), 86. Cresswell

Karty:   28. Vardy (LEC), 77. Morgan (LEC) – 30. Reid (WHU), 40. Noble (WHU), 42. Payet (WHU)   56. Vardy (LEC)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 3:11. Rohy: 0:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:13.
    Leicester City: Schmeichel – Simpson, Morgan (C), Huth, Fuchs – Mahrez (78. Amartey), Kanté, Drinkwater, Albrighton (54. Schlupp) – Okazaki (59. Ulloa), Vardy.
    Náhradníci: Schwarzer – A. King, Amartey, Schlupp, Gray, Ulloa, Wasilewski.

West Ham United: Adrián – Antonio, Reid, Ogbonna, Cresswell – Kouyaté, Obiang (46. Carroll), Noble (C) (63. Lanzini) – Moses (72. E. Valencia), Emenike, Payet.
    Náhradníci: Randolph – Byram, Tomkins, Collins, Lanzini, E. Valencia, Carroll.

Rozhodčí: Moss – Halliday, Lennard