Celta Vigo – Real Betis 1:1 (kon.) | Malaga – Ath. Bilbao 0:1 (kon.) | Sevilla – La Coruňa 1:1 (kon.)
Rayo Vallecano – Villarreal 2:1 (kon.) | Atlético – Granada 3:0 (kon.) | Barcelona – Valencia 1:2 (kon.)
Malaga CF
0:1 (0:0)
Athletic Bilbao
Neděle 17.04.2016, 12:00 • Estadio La Rosaleda, Málaga • Španělská LaLiga • 33. kolo

Dnešní utkání je u konce! Málaga CF nezvládla domácí utkání s Athleticem Bilbao a prohrála 0:1!

První poločas dnešního duelu sice branku nenabídl, avšak rozhodně jsme se nenudili! Athletic vstoupil do utkání velmi aktivně a hned v páté minutě zahrozil Viguera. Jeho rána však mířila mimo branku. Na druhé straně protáhl Iraizoze Čop, nicméně brankář Bilbaa se blýsk povedeným zákrokem! Na druhé straně zahrozil Iturraspe, avšak povedený zákrok předvedl Ochoa!

Hned na začátku druhého poločasu se Athletic dostal do vedení! Na rohový kop Iturraspeho si naběhl Raúl García, který přesnou hlavičkou nedal domácímu brankáři šanci! Málaga se pokoušela o vyrovnání a v závěru se o to mohl postarat Čop, avšak výborného Iraizoze nepřekonal a i díky jeho výkonu si Bilbao odváží všechny tři body!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se budu těšit brzy nashledanou! (13:55:31)
    O výhře Bilbaa rozhodl jediným gólem zápasu záložník Raúl García!

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 5:4. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 13:14.

90+3

90+2
    Athletic zvládá závěr zápasu na jedničku a momentálně drží míč na svých kopačkách na útočné polovině! Málaga se snaží napadat, nicméně se nemůže dostat k míči!

90+1
    V první nastavené minutě však opět zahrozilo Bilbao, jmenovitě Miguel Torres, který se uvolnit na pravém křídle a nebezpečně odcentroval. Ochoa šel ven z branky a míč dokázal vyboxovat!

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby, tudíž Málaga již moc času na vyrovnání nemá!

89
    V samotném závěru dnešního utkání mohl potvrdi vítězství hostujícího celku Viguera, který postupoval z pravé strany na Ochou. Mexický brankář však dokázal střelu vyrazit!

89
    Dlouhý odkop brankář Iraizoze našel na útočné polovině Viguera, který si míč zpracoval a ušetřil nějaké cenné vteřinky, zanedlouho totiž o míč přišel!

88
    Závěr dnešního utkání se nezadržitelně blíží a domácím už příliš času nezbývá! Hra je navíc přerušena, neboť se Atsu nacházel na levé straně v ofsajdovém postavení!

87
    Střídající Atsu oživil hru svého týmu a tentokrát se pokoušel uvolnit na levém křídle. Kmenový hráč londýnské Chelsea odcentroval, avšak jeho centr zablokoval Rico!
    Atmosféra na Estadio La Rosaleda těsně před startem druhého poločasu

85
    Následné standardní situace se ujal domácí Aňor, kterému však centr příliš nesedl a dobře postavený hostující tým dokázal míč odhlavičkovat do bezpečí!

84
    Další žlutou kartu musel hlavní rozhodčí udělit hostujícímu Ricovi, který u postranní čáry velmi ostře zajel pod nohy střídající Fornalse a zcela zaslouženě dostal žlutou kartu!

83
    Střídající Atsu nabíhal na pravé křídlo a doufal, že do tohoto prostoru dostane přihrávku od Santa Cruze. Ten však nezvládl souboj s Ricem, po kterém o míč přišel!

82
    Domácí celek je v posledních minutách jednoznačně aktivnějším týmem, nicméně Athletic pokračuje v zodpovědném výkonu!

81
    Málaga kombinovala na vlastní polovině, nicméně domácím fanouškům zabrnkal na nervy Albentosa, kterému se příliš nepovedl zpáteční přihrávka k Riccovi, avšak nakonec se napadající Viguera k míči nedostal!

80
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Raúl García, přichází Xabier Etxeita.

79
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Duje Čop, přichází Roque Santa Cruz.