Eupen – Oostende 2:1 (kon.) | Kortrijk – Westerlo 4:1 (kon.) | Mechelen – Sint-Truiden 2:0 (kon.)

Waregem právě vstřelil branku!
    JENS NAESSENS dává pátou branku svého celku. Nyní si elegatně dokázal poradit s brankářem domácích.
    55. LEYE - 1:4

55
    Dominance domácího celku pokračuje dál. Krásně si míč zpracoval LEYE, který neměl problém zakončit střelou na vzdálenější tyč.
    46. CORDARO - 1:3

46
    Tak to je prosím pěkně začátek jako hrom. Hostující celek v první minutě druhého poločasu dává branku. ALESSANDRO CORDARO dává krásnou branku, jeho střela z první končí pod horní tyčkou. Brankář neměl nárok.
    43. VAGNER - 1:2

43
    Z velké dálky vystřelil jeden z hostujících hráčů. Míč se od brance Vagnera odrazil do branky. Nešťastný moment pro domácí, ale hlavně parádní rána z dálky.
    25. FERBER - 1:1

25
    Mouscron právě vstřelil branku! Hostující obrana udělala obrovskou chybu. Nahrála míč soupeři. ROMAN FERBER neměl se zakončením žádný problém. Velmi snadno se domácí dostali k vyrovnání.
    7. LEYE - 0:1

7
    Hostující celek se dostává do vedení. Míč dopravil do branky senegalský útočník M'BAYE LEYE. Poněkud překvapivě se hostující celek dostává do vedení.

Jan Prošek

Branky: 25. Ferber – 7. Leye, 43. Vagner (vla.), 46. Cordaro, 55. Leye, 90. Naessens

Karty:   58. Graovac (MOP), 68. Hubert (MOP) – 29. Meite (WAR)

Neproměněná penalta: 58. Leye (MOP), brankář Vagner zneškodnil

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 3:3. Rohy: 4:1.
    Royal Excel Mouscron: Vagner – Mohamed, Graovac, Simič, Tirpan, Hubert, Markovič, Essikal – Hassan, Diedhiou, Ferber
    Náhradníci: Defourny – Feruz, Huyghebaert, Mulic, Peyre, Stajovič, Viola

SV Zulte-Waregem: Steppe – De Fauw, Derijck, Baudry, Hamalainen, Meite, Lareger, Lepoint – Cordaro, Leye, Kaya
    Náhradníci: Bostyn – Copman, Madu, Marrone, Naessens, Verboom, Vetokele