Mountfield HK – Č. Budějovice 0:3 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 8:1 (kon.) | Zlín – Jihlava 0:1 (kon.)
K. Vary – Slavia 3:1 (kon.) | Sparta – Kladno 4:5 (kon.) | Havířov – Vítkovice 2:0 (kon.)
Písek – Pardubice 4:8 (kon.) | Letňany – HC Plzeň 3:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 8:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav
5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 15.10.2016, 15:30 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Extraliga staršího dorostu • 14. kolo

58:13
    Tomáš Homolka (MBL) je dalším vyloučeným. Dostal menší trest za napadení. Trestů je už opravdu příliš.

57:08
    Hostující Marek Tecl (HBR) byl vyloučen na dvě minuty za faul kolenem. Minutu a 41 sekund tedy bude hrát Havlíčkův Brod opět ve třech.

55:52
    Další vyloučení, tentokrát oboustranné. za napadení byli vyloučeni Michal Teplý (HBR) a Hynek Havelka (MBL).

52:49
    Hosté jdou očividně po Oscaru Flynnovi opravdu hodně. Nyní na něj byl opravdu zákeřný faul, za který dostal trest na pět minut a do konce utkání kapitán Vojtěch Holenda (HBR) za faul kolenem. Trest odpyká Tomáš Kulhánek.

52:04
    Havlíčkův Brod jde na minutu a 51 sekund do tří. Za nedovolené bránění dostal dvě minuty Marek Tecl.

51:55
    Po faulu loktem na Oscara Flynna dostal menší trest Tomáš Křehlík (HBR).

49:27
    Za sekání byl vyloučen na dvě minuty Hynek Havelka (MBL). Hosté tedy mohou zdramatizovat závěr utkání.

40:46
    Tomáš Homolka (MBL) byl vykázán na dvě minuty za hrubost. V úvodu třetího dějství mají hosté více ze hry.

35:34
    Další trest za sekání dostali domácí. Martin Nepokoj (MBL) byl vyloučen na dvě minuty.

32:43
    Za držení hole byl vyloučen na dvě minuty Patrik Šíp (MBL).

25:28
    Za podražení Oscara Flynna byl vyloučen na dvě minuty Matěj Krejčí (HBR). Zkrácenou přesilovou hru si tedy zahraje Mladá Boleslav.

24:12
    Boleslavští jdou do čtyř, protože hráli v šesti. Trest odpyká Šimon Jindra (MBL)

20:37
    Havlíčkův Brod jde do tří na minutu a 19 sekund. Daniel Polák (HBR) dostal dvě minuty za napadení.

19:56
    Ještě jeden menší trest za napadení dostal kapitán Havlíčkova Brodu Vojtěch Holenda (HBR).

19:30
    Bruslaři dostávají ještě dvě minuty za držení protihráče, konkrétně byl vyloučen Hynek Havelka (MBL).

17:34
    Jan Dvořák upadl při souboji s Jakubem Rubnerem (HBR), který dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

12:21
    Za hákování a hrubost dostal dvě minuty Michal Teplý (HBR). Havlíčkův Brod tedy bude hrát čtyři minuty v oslabení. Hostujícím fanouškům se to sice nelíbí, ale s rozhodnutím sudího nic neudělají.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 4. Moravčík (Novák, Havelka), 28. Veverka (Flynn, Jirásek), 35. Dvořák (Flynn), 48. Flynn (Kučera), 54. Jirásek (Kučera, Veverka) – 15. Holenda

BK Mladá Boleslav: V. Marek (Haas) – Beneš, Novák, Dlabola, Jirásek (A), Homolka, Nepokoj, Červenka – Foerster, Dvořák, Křížek, Veverka (C), Hrachovec, Šíp (A), Havelka, Flynn, Jindra, Moravčík, Kučera
    BK Havlíčkův Brod: Blažek (Folvarský) – Zvěřina, Polák, Adam, Rubner, Vacík, Krejčí – Pejchal, Tecl, Holenda (C), Přibyl (A), Křehlík, Kulhánek, Cachnín, Teplý

Rozhodčí: Škrobák – Frodl, T. Svoboda