Kadaň – Litoměřice 2:1 (kon.) | Frýdek-M. – Most 4:3 (kon.) | Ústí n/L – Třebíč 4:1 (kon.)
Prostějov – Slavia 2:3 (kon.) | Motor ČB – Kladno 1:2 (kon.) | Jihlava – Přerov 4:3 (3:1 po s.n.)
LHK Jestřábi Prostějov
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
HC Slavia Praha
Sobota 07.01.2017, 17:00 • ZS Prostějov • Chance liga • 39. kolo

59:06
    Tomáš Kvapil z obranného pásma vyhodil puk přes ochranné sklo a daroval Slavii přesilovou hru, která může být rozhodující, ale nepředbíhejme. Každopádně domácí obránce dostal dvě minuty za zdržování hry.

56:15
    Ronald Knot dostal dvě minuty za podražení a chvíli se bude hrát ve hře 4 na 4.

54:52
    Lukáš Žálčík dostal dvě minuty za podražení, což znamená, že Slavia si zahraje přesilovou hru.

54:52
    Marek Švec dostal také dvě minuty plus deset minut za hrubost a vypadá to, že se bude hrát ve hře 4 na 4.

54:52
    Aby v tom Martin Bača nebyl příliš nevině, tak dostal ještě jeden dvouminutový trest za hrubost na vrh.

54:52
    Martin Bača dostal dvouminutový trest za hrubost plus deset minut za stejné provinění.

52:10
    Jan Schleiss byl vyloučen na dvě minuty za podražení a Prostějov má ideální šanci vyrovnat.

36:18
    Dominik Frodl v blízkosti své levé tyče podrazil jednoho z dorážejících hráčů Prostějova a dostal dvě minuty.

24:45
    Aleš Holík dostal menší trest za hákování a Slavia má za pískotu diváků k dispozici první přesilovou hru.

13:35
    Martin Bača dostal dvě minuty za podražení a Prostějov má k dispozici první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 37. Rudovský (L. Krejčík), 59. L. Krejčík (Martin Novák, Rudovský) – 10. Krliš (Kubica), 28. Šmerha (J. Müller, Kružík), 60. Jankovský (J. Holý, J. Novák)

LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Neužil) – Vokurka, A. Holík (A), T. Kvapil, V. Zadražil, Protivný, Štindl – Luňák, Venkrbec (C), Indra – Martin Novák, Rudovský, Švec – L. Krejčík, Šlahař, Žálčík – Matuš, Hozák, Augustin – Zabloudil.
    HC Slavia Praha: Frodl (Polívka) – Bača, J. Novák (A), Kolařík (A), J. Holý, Knot (C), A. Růžička – Jankovský, Šafránek, Rys – Schleiss, Kubica, Krliš – Šmerha, J. Müller, Kružík – Andrlík.

Rozhodčí: Pavel Obadal. Čároví: Jaromír Bryška, Marian Poruba