Spišská N. Ves – Michalovce 7:3 (kon.) | Prešov – Prievidza 8:4 (kon.) | Topoľčany – Bardejov 5:6 (kon.)
Pov. Bystrica – Senica 3:2 (kon.) | Detva – Trnava 2:3 (kon.)
HC Prešov 07
8:4 (1:1, 5:1, 2:2)
MšHK Prievidza
sk Středa 22.01.2014, 17:00 • Ice arena • 1. liga (SR)

58:10
    Až teraz sa to domácim podarilo, Sabol mal pred brankárom puk, ale padá, to je ešte nezavinené, pád Halása už ale zavinený je. Pekarčík ho podrazil a Prešov bude mať presilovku 5 na 3.

57:16
    Prievidza sa oberá o možnosť aspoň skúsiť niečo vymyslieť s výsledkom, Michal Glemba si posedí za hákovanie.

46:21
    Domáci sa ale oberajú o presilovku, keď sa Horvát previňuje rovnako podrazením.

34:50
    A znova sa bude vylučovať, Prešov síce nemal vážnejšiu šancu, no bol v útoku a Dávid Pánis to chcel zmeniť svojim hákovaním.

31:39
    Onrej Petre ide za hákovanie na trestnú lavicu a Prešov si zahrá presilovku po tom, ako sa snažil hosťujúci hráč zastaviť ďalší útok domácich.

23:15
    Hostia sa snažili obrať vo svojom útočnom pásme súpera o puk, dopustili sa ale faulu, Jozef Kentoš sa previňuje podrazením.

15:02
    Prešov si zahrá presilovku. Majer si posedí za hákovanie.

09:42
    Richard Matejka si posedí na dve minúty za hákovanie. To mohol byť ale kľudne nájazd.

07:39
    V dostať sa do útoku si ale hostia vynútili faul. Roman Kohutiar si odsedí dve minúty za hákovanie.

Lukáš Rusňák

Branky a nahrávky: 1. Halás (Kohutiar, Sabol), 21. Halás (Kohutiar, Sabol), 22. Krempaský (Ejem, Prokop), 29. Halás (Kohutiar, Guntáš), 36. Slávik (Podsedlý, Prokop), 39. Knap (Renčok, Guntáš), 57. Kivader, 60. Renčok (Tomčák) – 20. Pista (Pánis, Hús), 32. Hús, 48. Matejka (Galemba, Čopák), 54. Kentoš

HC Prešov 07: Kmeť (Marton) – Malina, Tkáč, Slávik, Ejem, Ružička, Ivančo "A", Guntáš, Tartaľ – Kohutiar, Sabol "A", Halás – Krempaský, Prokop "C", Podsedlý – Kivader, Tomčák, Horvát – Fusek, Knap, Renčok
    MšHK Prievidza: Borároš – Popela "A", Petre, Matejka, Ďuriš, Pista, Majer – Pekarčík, Kraus "A", Kentoš – Glemba "C", Pánis, Hús – Čopák

Rozhodčí: Jura – Smerek, Jobbágy