Heracles – Graafschap 2:1 (kon.) | Ajax – Arnhem 1:0 (kon.) | Excelsior – Kerkrade 0:1 (kon.)
Heerenveen – Willem II 3:1 (kon.)
SBV Excelsior
0:1 (0:0)
Roda JC Kerkrade
Sobota 23.01.2016, 19:45 • Stadion Woudestein, Rotterdam • Nizozemská Eredivisie • 19. kolo
    Hicham FAIK - 0:1

84
    Kerkrade právě vstřelilo branku!
    Ale pozor, jen několik minut před koncem druhého poločasu se hosté ujímají vedení a tohle asi domácí fanoušci nečekali, přestože se kolem Muyterse nyní schylovalo k trablím. Roda využila lepší herní pohody od začátku druhé půle, míč za záda brankáře Muyterse stačil dopravit s úsměvem na rtech HICHAM FAIK, jenž dost možná může rozhodnout o vítězi dnešního důležitého utkání mezi oběma kádry. Faik měl i malinko štěstí.