Tlačová konferencia Spartak Trnava | (kon.) | | | Tlačová konferencia MŠK Žilina | (kon.) |
Tlačová konferencia DAC Dun. Streda | (kon.) | | | Tlačová konferencia ŠK Slovan Bratislava | (kon.) |
Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 6. den | (kon.) |
1. kolo (muži) | (kon.) |
Do 78 kg - eliminace a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 100 kg - eliminace a čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 78 kg - opravy, semifinále a finále (ženy) | Vítěz: Š. Hamadaová (JPN) (kon.) | | | Do 100 kg - opravy, semifinále a finále (muži) | Vítěz: A. Wolf (JPN) (kon.) |
C1 - semifinále a finále (ženy) | Vítěz: J. Foxová (AUS) (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - finále B (muži) | Vítěz: Nizozemsko (kon.) | | | Dvojka bez kormidelníka - finále B (ženy) | Vítěz: Austrálie (kon.) |
Dvojskif lehké váhy - finále B (muži) | Vítěz: Španělsko (kon.) | | | Dvojskif lehké váhy - finále B (ženy) | Vítěz: Švýcarsko (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - finále (muži) | Vítěz: Chorvatsko (kon.) | | | Dvojka bez kormidelníka - finále (ženy) | Vítěz: Nový Zéland (kon.) |
Dvojskif lehké váhy - finále (muži) | Vítěz: Irsko (kon.) | | | Dvojskif lehké váhy - finále (ženy) | Vítěz: Itálie (kon.) |
Skif - semifinále A/B (ženy) | (kon.) | | | Skif - semifinále A/B (muži) | (kon.) |
Dvojskif lehké váhy - finále C (muži) | Vítěz: Portugalsko (kon.) | | | Dvojskif lehké váhy - finále C (ženy) | Vítěz: Argentina (kon.) |
Skif - semifinále C/D (muži) | (kon.) | | | Skif - semifinále C/D (ženy) | (kon.) |
800m volný styl - finále (muži) | Vítěz: R. Finke (USA) (kon.) | | | 200m prsa - finále (muži) | Vítěz: I: Stubblety-Cook (AUS) (kon.) |
100m volný styl - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 200m znak - semifinále (muži) | (kon.) |
200m motýlek - finále (ženy) | Vítěz: Čang Jü-fej (CHN) (kon.) | | | 100m volný styl - finále (muži) | Vítěz: C. Dressel (USA) (kon.) |
200m prsa - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 200m polohový závod - semifinále (muži) | (kon.) |
4 x 200 m volným stylem - finále (ženy) | Vítěz: Čína (kon.) | | | 800m volný styl - rozplavby (ženy) | (kon.) |
100m motýlek - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 200m znak - rozplavby (ženy) | (kon.) |
4 x 100 m polohový závod (mix) | (kon.) |
Pistole 25 m - přesnost (ženy) | Vítěz: Z. Arunovićová (SRB) (kon.) | | | Trap - den druhý (ženy) | Vítěz: Z. Rehák Štefečeková (SVK) (kon.) |
Trap - den druhý (muži) | Vítěz: J. Lipták (CZE) (kon.) | | | Trap - finále (ženy) | Vítěz: Z. Rehák Štefečeková (SVK) (kon.) |
Trap - finále (muži) | Vítěz: J. Lipták (CZE) (kon.) |
Jednotlivci - dopolední kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Jednotlivci - dopolední kvalifikace (ženy) | (kon.) |
Jednotlivci - odpolední kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Jednotlivci - odpolední kvalifikace (ženy) | (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
Dvouhra (ženy) - semifinále | (kon.) | | | Dvouhra (muži) - semifinále | (kon.) |
Dvouhra (ženy) - o 3. místo a finále | Vítěz finále: Meng Čchen (CHN) (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Individuální závod - čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | Individuální závod - čtvrtfinále (ženy) | (kon.) |
Celodenní přehled | (kon.) |
Víceboj (ženy) - Finále | Vítězka: Sunisa Leeová (USA) (kon.) |
Fleret, družstva (ženy) | Vítěz: Ruský olympijský výbor (kon.) |
Dopolední skupinové zápasy | (kon.) | | | Odpolední skupinové zápasy | (kon.) |
Indie - Argentina | 3:1 (kon.) | | | Belgie - Kanada | 9:1 (kon.) |
Jižní Afrika - Německo | 4:3 (kon.) | | | Nizozemsko - Velká Británie | 2:2 (kon.) |
Španělsko - Čína | 2:0 (kon.) | | | Velká Británie - Nizozemsko | 0:1 (kon.) |
Japonsko - Argentina | 1:2 (kon.) | | | Nový Zéland - Austrálie | 0:1 (kon.) |
Maďarsko – Jihoafrická republika | 23:1 (kon.) | | | Španělsko – Kazachstán | 16:4 (kon.) |
USA – Itálie | 11:12 (kon.) | | | Chorvatsko – Černá Hora | 13:8 (kon.) |
Řecko – Japonsko | 10:9 (kon.) | | | Srbsko – Austrálie | 14:8 (kon.) |
NHL - Zahájení volných přestupů | (kon.) |
konec
Trap - finále (ženy)
Vítěz: Z. Rehák Štefečeková (SVK)
Adam Kodet
Konečné pořadí
1. Zuzana Rehák Štefečeková (SVK) 43/50 OR
2. Kayle Browningová (USA) 42/50
3. Alessandra Perilliová (SMR) 29/40
4. Laetisha Scanlanová (AUS) 26/35
5. Silvana Stancová (ITA) 22/30
6. Penny Smithová (AUS) 13/25
Postupující do finále
1. Zuzana Rehák Štefečeková (SVK) 125 WR
2. Alessandra Perilliová (SMR) 122
3. Silvana Stancová (ITA) 121+3
4. Laetisha Scanlanová (AUS) 121+2
5. Penny Smithová (AUS) 120+2
6. Kayle Browningová (USA) 120+1
1. Zuzana Rehák Štefečeková (SVK) 43/50 OR
2. Kayle Browningová (USA) 42/50
3. Alessandra Perilliová (SMR) 29/40
4. Laetisha Scanlanová (AUS) 26/35
5. Silvana Stancová (ITA) 22/30
6. Penny Smithová (AUS) 13/25
Postupující do finále
1. Zuzana Rehák Štefečeková (SVK) 125 WR
2. Alessandra Perilliová (SMR) 122
3. Silvana Stancová (ITA) 121+3
4. Laetisha Scanlanová (AUS) 121+2
5. Penny Smithová (AUS) 120+2
6. Kayle Browningová (USA) 120+1
1. Zuzana Rehák Štefečeková (SVK) 125 WR
2. Alessandra Perilliová (SMR) 122
3. Silvana Stancová (ITA) 121+3
4. Laetisha Scanlanová (AUS) 121+2
5. Penny Smithová (AUS) 120+2
6. Kayle Browningová (USA) 120+1
1. Alessandra Perilliová 12/15
1. Kayle Browningová 12/15
3. Zuzana Rehák Štefečeková 11/15
3. Laetisha Scanlanová 11/15
5. Silvana Stancová 10/15
6. Penny Smithová 8/15
1. Zuzana Rehák Štefečeková 21/25
2. Kayle Browningová 20/25
3. Alessandra Perilliová 19/25
3. Laetisha Scanlanová 19/25
5. Silvana Stancová 18/25
6. Penny Smithová 13/25
1. Zuzana Rehák Štefečeková 25/30
2. Kayle Browningová 24/30
2. Laetisha Scanlanová 24/30
4. Alessandra Perilliová 23/30
5. Silvana Stancová 22/30
---------------------------------------
6. Penny Smithová 13/25
1. Zuzana Rehák Štefečeková 30/35
2. Kayle Browningová 29/35
3. Alessandra Perilliová 26/35
4. Laetisha Scanlanová 26/35
---------------------------------------
5. Silvana Stancová 22/30
6. Penny Smithová 13/25
1. Zuzana Rehák Štefečeková 34/40
1. Kayle Browningová 34/40
3. Alessandra Perilliová 29/40
---------------------------------------
4. Laetisha Scanlanová 26/35
5. Silvana Stancová 22/30
6. Penny Smithová 13/25
Stříbrná radost patří Američance Kayle Browningové, která se kvalifikovala až jako poslední a navíc ve finále minula první dva terče. Jenže pak přidala 19 zásahů v řadě, vyšplhala se na chvíli i na první příčku a i když v samém závěru proti Slovence zaváhala, září úsměvy a odveze si z Tokia stříbro. Bronz bere Alessandra Perilliová, která zajišťuje San Marinu první olympijskou medaili vůbec!
1. Zuzana Rehák Štefečeková (SVK) 43/50
2. Kayle Browningová (USA) 42/50
3. Alessandra Perilliová (SMR) 29/40
4. Laetisha Scanlanová (AUS) 26/35
5. Silvana Stancová (ITA) 22/30
6. Penny Smithová (AUS) 13/25 (08:25:56)