Malaga – La Coruňa 4:3 (kon.) | Real Madrid – Gijón 2:1 (kon.) | Espanyol – Leganés 3:0 (kon.)
Sevilla – Valencia 2:1 (kon.)
Espanyol Barcelona
3:0 (0:0)
CD Leganés
Sobota 26.11.2016, 18:30 • RCDE Stadium, Cornella de Llobregat • Španělská LaLiga • 13. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:29:00)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 1:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 19:16.
    Diego López letos vychytal už šest nul, což nedokázal žádný jiný gólman v La Lize

Utkání sledovalo 17 137 diváků.

Utkání je u konce a i když to po první půli nevypadalo, nakonec jsme viděli alespoň ze strany Espanyolu dobré vystoupení, korunované třemi góly v síti hostů. Jako první se ve 47. minutě prudkou ranou trefil Gerard Moreno, na kterého za další čtyři minuty navázal křížnou střelou Pablo Piatti. Pak už domácí dobře bránili svůj získaný náskok a dařilo se jim soupeře držet na uzdě. V úplném závěru se pak po vysunutí za obranu dnes podruhé prosadil Pablo Piatti a upravil tak na konečných 3:0.

90+2

90+1
    Diváci už oslavují vítězství svého týmu.

90
    Rozhodčí nastaví dvě minuty.

89
    Gólman Brignoli se navíc srazil s vracejícím se Insuou a obránce utrpěl nějaký bolestivý šrám. Bude ale asi bez větších problémů pokračovat.
    88. Pablo PIATTI - 3:0

88
    Espanyol právě vstřelil branku!
    A je definitivně rozhodnuto. Jurado našel dlouhým pasem volného PABLA PIATTIHO a ten svůj náběh zakončil chladnokrevným zakončením proti vyběhnutému brankáři – 3:0.

87
    Omar Ramos pouze nakopl míč směrem k brance domácích, Diego López měl s tímto pasem jednoduchou práci.

86
    Víctor Díaz neprošel levou stranou, Espanyol pokračuje ve své výborné obranné práci.

85
    Poslední střídání domácích, Gerarda Morena nahrazuje Marc Roca.

84
    Vysoký odkop od branky Espanyolu, ani tato akce hostům nevyšla podle představ.

83
    Machís neuspěl na levé straně, vybojoval pro svůj tým alespoň rohový kop.

82
    Hosté přidávají na tempu, mají míč častěji na svých kopačkách, ale ke kloudné akci to zatím nevede.

81
    A udělal to výborně, nemusel totiž vůbec zasahovat, vše obstarali jeho spoluhráči.

81
    Přímý kop pro Leganés, brankář López si už diriguje obranu proti centru z levé strany.