Chaves – Marítimo 0:0 (kon.) | Nacional – Estoril 0:1 (kon.) | Boavista – Sporting 0:1 (kon.)
Belenenses – Porto 0:0 (kon.)
Boavista FC
0:1 (0:1)
Sporting Lisabon
Sobota 26.11.2016, 19:15 • Estádio do Bessa Século XXI, Porto (kapacita: 28.263 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 11. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou! (21:18:34)

A je dobojováno! Druhý poločas už nám branku nepřinesl, i když o zajímavé momenty nouze nebyla! V 73. minutě mohl skóre navýšit Bruno César, ale jeho střela pouze zacinkala na břevno domácí branky. Od 84. minuty poté hrál Sporting o deseti kvůli vyloučenému Semedovi, který inkasoval za neohrabaný faul druhou žlutou kartu. Sporting ale dokázal přežit oslabení bez úhony a po zásluze se tak raduje z vítězství 0:1!

90+5

90+5
    Kousek za vápnem střílel Samu, ale mířil jen vysoko nad branku.

90+4
    Carvalho nasbíral nějaké cenné vteřinky s míčem u rohového praporku daleko od vlastní branky.

90+3
    Domácí dostali míč do vápna hostí, ale tam celou situaci vyřešil Zeegelaar dlouhým odkopem.

90+2
    Bryan Ruiz vidí žlutou kartu za zdržování.

90+2
    Hosté měli dva rohové kopy, oba je rozehráli nakrátko a snažili se míč držet, co nejdéle u lajny.

90
    Bude se nastavovat ještě pět minut.

90
    Přesně v okamžiku, kdy se rozeběhla 90. minuta, přišel nepřesný pas domácích, hosté budou vhazovat.

88
    Hostující brankář je již v pořádku a hra může pokračovat. Domácím ještě nějaký čas na vyrovnání zbývá.

87
    Rui Patrício má křeč, od které mu pomáhá spoluhráč. U brankáře hostí jsou už i lékaři.

85
    Trenér Sportingu na tuto situaci reaguje střídáním, hřiště opustil Bruno César a přišel Oliveira.
    84. Červená karta po 2. žluté

84
    Semedo trefil soupeře ve výskoku, vidí za to svou dnešní druhou žlutou kartu a tím pádem i červenou. Hosté budou dohrávat v deseti.

82
    Domácí teď málem zaskočili nepovedeným centrem hostujícího brankáře, který jen tak tak míč udržel před brankovou čárou.

81
    Pro centr z rohového kopu si v poklidu došel Rui Patrício.

80
    Centr Boavisty zprava odvracel před domácím hráčem Coates na roh.

79
    Hosté s dostali do rychlého kontru, míč potáhl Bruno César, který obešel svého strážce a odhodlal se ke střele, ta ale bohužel pro hosty mířila přímo do míst, kde stál Agayev.