Turín – Chievo 2:1 (kon.) | Empoli – AC Milán 1:4 (kon.)
2:1 (2:0)
Chievo Verona
Sobota 26.11.2016, 18:00Italská Serie A • 14. kolo

Já se s vámi pro dnešní večer loučím. Na počtenou. (19:58:16)

A utkání je za námi! Domácí Turín si nakonec připisuje tři body do tabulky a dostává se na šestou příčku před Neapol, ovšem Neapol má ještě zápas k dobru. Dnešní utkání nám nepřineslo žádný veliký počet šancí, ale spíše lekci z produktivity. Domácí využili v prvním poločase hned své dvě velké šance a zejména díky španělskému útočníkovi Iagu Falquéovi dnes berou tři body. Hosté toho dnes moc nepředvedli. V prvním poločase byli jasně horší, ale v tom druhé se nám vývoj hry vyrovnal. V závěru dokázal ještě vstřelit hlavou kontaktní branku Roberto Inglese, ale to na body nakonec nestačilo.

90+4

90+2
    Hosté ze sebe vydávají všechny své poslední síly, ale zřejmě ani to na body stačit nebude.

90
    Hlavní sudí dnešního utkání nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    V závěru utkání mají ještě výhodu rohového kopu domácí.

89
    Za nesportovní chování dostal červenou kartu hostující obránce Fabrizio Cacciatore!

88
    Joe Hart bude odkopávat od své branky. Do konce zápasu zbývají poslední minuty...
    86. Roberto INGLESE - 2:1

86
    Chievo právě vstřelilo branku!
    A přeci jenom hostující celek snižuje! Rohový kop rozehrál Valter Birsa, který našel přesně střídajícího ROBERTA INGLESEHO, a ten hlavou nedal brankáři domácích žádnou šanci – 2:1!

85
    Zřejmě největší dosavadní šance hostujícího týmu. Na zadní tyč dostal parádní centr Lucas Castro, který dokázal odhlavičkovat, ale parádním zákrokem se vyznamenal Joe Hart a míč odhlavičkoval na rohový kop!

83
    Joel Obi vybojoval pro svůj tým na polovině soupeře standardní situaci, kterou následně domácí rozehráli nakrátko a momentálně drží balon na kopačkách.

82
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Marco Benassi, přichází Afriyie Acquah.

81
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Jonathan de Guzmán, přichází Lamin Jallow.

80
    Domácí se dostali do rychlého protiútoku, kdy se Lucas Boyé už od poloviny vydal k úniku a následně přihrál balon Ademu Ljajićovi, který průnikovou chytrou přihrávkou vybídl Andreu Belottiho, který však těsně na balon nedosáhl, protože ho do svých rukavic zachytil brankář Joe Hart.

79
    Domácí obranná čtveřice však parádně brání a nedává hostujícím hráčům moc prostoru k tomu, aby nějakým způsobem dokázali zakončit.

78
    Momentálně si ve hře můžeme všimnout velkého množství nepřesností na obou stranách. Domácí hrají opatrný fotbal a nikam se neženou, ovšem hosté veškeré balony nakopávají dopředu a snaží se vstřelit kontaktní branku.

73
    Hostující celek dokázal vstřelit branku, která však nebyla uznána z odpískaného ofsajdu.

71
    Do dobré příležitosti se dostal nováček na hřišti Joel Obi, který dostal balon na zadní tyč, ale bohužel pro domácí podklouzl a následně střílel z velkého úhlu, kdežto i tak musel brankář hostujícího týmu zasahovat.

Petr Peleška

Branky: 35. Falqué (A. Barreca), 37. Falqué (Ljajić) – 86. Inglese (Birsa)

Karty:   13. Ljajić (TUI), 64. Castán (TUI) – 24. Dainelli (CHV)   89. Cacciatore (CHV)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:15.
    Turín FC: Hart – Zappacosta, Rossettini, Castán, A. Barreca – Benassi (C) (82. Acquah), Valdifiori, Baselli (58. Obi) – Falqué (69. Boyé), Belotti, Ljajić.
    Náhradníci: D. Padelli, Cucchietti – Bovo, Acquah, Maxi López, Josef Martínez, Obi, Moretti, Lukić, De Silvestri, Boyé, Ar. Ajeti.

Chievo Verona: Sorrentino – Cacciatore, Gamberini, Dainelli, Gobbi – Radovanović, Izco (46. Meggiorini, 70. Inglese), L. Castro – de Guzmán (81. Jallow), Birsa – Pellissier (C).
    Náhradníci: Seculin, Confente – Spolli, N. Rigoni, Cesar, Sardo, Frey, Costa, Inglese, Meggiorini, Jallow.

Rozhodčí: Chiffi – De Pinto, Tolfo