Č. Budějovice – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Zlín – Dynamo 1:3 (kon.) | Kobra – Sparta 4:6 (kon.)
HC Litvínov – Mountfield HK 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Havířov 6:2 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 9:2 (kon.)
Třinec – Vítkovice 1:5 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Vsetín – Olomouc 8:1 (kon.)
Kladno – Slavia 5:1 (kon.) | HK MD Šumperk – Přerov 2:8 (kon.) | Chomutov – K. Vary 4:1 (kon.)
Liberec – Plzeň 5:4 (po pr.) | Technika Brno – Warriors Brno 2:1 (po s.n.) | Třemošná – PZ Kladno 2:0 (kon.)
konec
PSG Berani Zlín
1:3 (0:2, 1:0, 0:1 - N 0:0 - 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 05.01.2019, 12:00 • ZS Luďka Čajky • ELIOD Extraliga dorostu • Nadstavba B
Partner:
     
    To je ode mne pro dnšek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji Vám příjemný zbytek dne. (14:15:19)
     
    Čtvrtý bod získávají také Pardubice, které tak z dvojboje se Zlínem získávají sedm bodů, zatímco Zlín pouze jeden.
     
    Konec zápasu.
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice.

    Autorem vítězné branky je DANIEL HERČÍK.
     
    4. série
    0:2
    Matěj MOJŽÍŠ neproměňuje.
     
    4. série
    0:2
    Ivo NEKVINDA neproměňuje.
     
    3. série
    0:2
    Michal TOMEČEK neproměňuje.
     
    3. série
    0:2
    Daniel HERČÍK proměňuje.
     
    2. série
    0:1
    Lukáš CHLUDIL neproměňuje.
     
    2. série
    0:1
    Ondřej CHABADA neproměňuje.
     
    1. série
    0:1
    Jan RAMERT neproměňuje.
     
    1. série
    0:1
    František FORMÁNEK proměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    V prodloužení branka nepadla a pojedou se teda nájezdy!
     
    Konec zápasu.
     
    64:13
    Hosté získali kotouč můžou podniknou poslední útok prodloužení.
     
    63:24
    Nyní domácí velmi nebezpečně kombinovali u Borovičky, ale střelu nakonec nedokázali vymyslet.
     
    62:31
    Herčík byl chvíli sám před Synkem, ale nakonec nedokázal akci zakončit.

    Lukáš Mihal

    Branky a nahrávky: 25. Kráčalík (Tomeček, Čapka) – 10. Matuška (Koudelka), 19. Formánek (Matuška, Herčík), 48. Matuška (Herčík, Heimer), rozh. náj. Herčík

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:1   František Formánek (PCE)
    0:1   Jan Ramert (ZLN)
    2. série:
    0:1   Ondřej Chabada (PCE)
    0:1   Lukáš Chludil (ZLN)
    3. série:
    0:2   Daniel Herčík (PCE)
    0:2   Michal Tomeček (ZLN)
    4. série:
    0:2   Ivo Nekvinda (PCE)
    0:2   Matěj Mojžíš (ZLN)


    PSG Berani Zlín: Synek (Hamrla) – Nábělek, Šimášek, Sýkora, Burian, Šindelek, Čapka, Hoferek – Chludil, Tomeček, Ševčík, Mojžíš, Matúšů, Ramert, Frömel, Kráčalík, Lavička.
    HC Dynamo Pardubice: Borovička (Kadlc) – Vojtěch, Vašíček, Kubíček, Tvrdík, Chabada, Hebek – Heimer, Paleček, Koudelka, Herčík, Kubíček, Formánek, Nekvinda, Burda, Matuška, Půlpán, Štetka.

    Rozhodčí: Goňa – Poláček, Bařinka