Mor. Budějovice – SHK Hodonín 6:3 (kon.) | Pelhřimov – Val.Meziříčí 0:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 2:3 (kon.)
Žďár n/S – Orlová 9:1 (kon.) | Písek – Kopřivnice 2:8 (kon.) | Tábor – Opava 2:1 (2:1 po s.n.)
David Servis – Nový Jičín 5:4 (kon.)
konec
HC Lední Medvědi Pelhřimov
0:6 (0:0, 0:4, 0:2)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Sobota 05.01.2019, 17:002. liga - Jih a Východ (ČR) • 30. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    Valašské Meziříčí vítězí v Pelhřimově jednoznačně 6:0. Nic víc není třeba dodávat, někdy příště na počtenou. (20:19:31)
     
    Konec zápasu.
     
    59:46
    Sekání a dvě minuty pro Šimona Kuchaříka.
     
    59:00
    Řada diváků už je na cestě domů...o vítězi utkání je v podstatě rozhodnuto již několik minut zpátky.
     
    58:49
    Dominik Klus dvě minuty za podražení.
     
    58:49
    Hosté dostávají puk do branky, ale po odpískání. Holík ale tentokrát neměl puk pod kontrolou, sudí neměl na celou situaci ideální výhled.
     
    58:20
    Domácí v plném počtu.
     
    57:08
    Zámek...
     
    56:51
    Domácí vyhazují.
     
    56:38
    Zámek...
     
    56:20
    Vysoká hůl a dvě minuty pro Josefa Vrátného.
     
    56:07
    Hosté v plném počtu.
     
    55:49
    Holiš v oslabení v šanci, Holík připraven.
     
    55:38
    5 na 4.
     
    55:35
    A zase nic. Další sražená střela končí mimo ledovou plochu.
     
    55:13
    Zámek...
     
    54:43
    Hosté vyhazují.
     
    54:40
    Sražení střela končí v ochranné síti za hostující brankou.

    Pavel Blažek

    Branky a nahrávky: 24. Žák (Hořanský), 28. Dvořák (Vaněk, Seidler), 37. Brunec (Dvořák, Holiš), 39. Hořanský (Seidler, Weintritt), 41. Dvořák (Vaněk, Seidler), 47. Pořický (Brunec)


    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Holík (Urban) – Kříž, Klus, Vrátný, Kažimír, Port, Adam, Kasalý D., Kaminsky, Kopic, Kohút, Votápek, Kasalý F., Piš, Hladoník, Kosnar
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Slovák) – Ostrčil, Kamas, Holiš, Weintritt, Váňa, Žák, Hořanský, Brunec, Dubnický, Vaněk, Peška, Pořický, Seidler, Andris, Kuchařík, Dvořák, Martiník, Daněk, Dalajka

    Rozhodčí: Mgr. Čunočka – Křivohlavý, Klouda