Č. Budějovice – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Zlín – Pardubice 1:3 (kon.) | Kobra – Sparta 4:6 (kon.)
HC Litvínov – Mountfield HK 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Havířov 6:2 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 9:2 (kon.)
Třinec – Vítkovice 1:5 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Vsetín – Olomouc 8:1 (kon.)
Kladno – Slavia 5:1 (kon.) | HK MD Šumperk – Přerov 2:8 (kon.) | Chomutov – K. Vary 4:1 (kon.)
Liberec – Plzeň 5:4 (po pr.) | Technika Brno – Warriors Brno 2:1 (po s.n.) | Třemošná – PZ Kladno 2:0 (kon.)
HC Oceláři Třinec
1:5 (1:1, 0:2, 0:2 - N 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 05.01.2019, 13:00 • WERK ARENA • Extraliga dorostu • Nadstavba B

Pro dnešek je to z mé strany vše. Budu se na Vás těšit u dalších onlajnů. (15:05:24)

A máme tu konec tohoto zápasu, favorizované Vítkovice navázaly na formu, jež měly před pauzou a poradily si s domácími Oceláři. Malou náhradou může být pro domácí to, že bonusový bod zůstane ve WERK ARENĚ. Oceláři však i po tomto zápase zůstanou na poslední příčce své skupiny. O bod před celkem z Třince se nachází hráči Zlína. Vítkovice si upevnily vedení a s 19 body jsou před Kometou.

60:32
    Třinec právě vstřelil branku!

Neuběhla ani minuta prodloužení a známe vlastníka bonusového bodu. Hrůzek vypíchl kotouč, PETR PRZYBYLA pak rozhodl o tom, že bonusový bod zůstane doma.

60:22
    Vítkovičtí nyní s kotoučem ve vlastním pásmu.

60:01

Máme zde konec základní hrací doby, kde Vítkovice deklasovaly Oceláře 5:1. Nástavbové prodloužení začne asi za 2 minuty.

59:05
    Opět chyba ve střídání Třince, kdy se mohl Pánek dostat do šance, ale místo toho zamířil na lavičku.

58:39
    Střelu z dálky nyní musel likvidovat třinecký gólman s číslem 1 na zádech.

58:01
    Petr si po souboji s Chovaniakem neodpustil několik nadávek, domácí bek na to pouze odpověděl klepáním hole o led.

58:01
    Poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:03
    Necelé tři minuty dělí hráče Vítkovic od vítězství v tomto derby.

56:04
    Przybyla nyní vyslal pas před bránu soupeře, nikdo z jeho spoluhráčů však nebyl schopen zareagovat.

55:23
    Vítkovice tlačí a prověřují Halouzku jak střelami z dálky, tak i šancemi v předbrankovém prostoru.

54:53
    Bartošák nyní ukryl kotouč do své lapačky a hra se přerušuje.

53:55
    Brada byl poslán jedním z třineckých k zemi, což se nelíbilo Janu Vavrečkovi, jež je lodivodem hráčů z Ostravy.

53:44

Jakub Kotajny

Branky a nahrávky: 14. Petrovský, 61. Przybyla (Hrůzek) – 5. Krejsa (Petr), 22. Brada, 30. Cubo (Brada, Puchala), 43. Petr (Kotásek), 46. Kotásek (Petr)

HC Oceláři Třinec: Halouzka (Klimek) – Cienciala, Mošnička, Andrle, Chovaniak, Bujak, Kyselý (A), Hrůzek (A) – Šutý, Pánek, Raszka, Przybyla, Šotkovský, Petrovský (C), Wawzrkiewicz, Tomiczek, Ramik, Procházka, Hykl
    HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Münch) – Bystroň, Cubo, Machů (A), Kosina, Puchala, Veřmiřovský – Holanik, Kotásek, Přibyl, Krejsa (C), Petr, Rajčan, Brada, Schauer, Kubík

Rozhodčí: Cabák – Bartoň, Poruba