Příbram – Teplice 3:2 (kon.) | Opava – Slovácko 1:1 (2:4 po pen.) | Olomouc – Hlučín 2:1 (kon.)
Plzeň – Č. Budějovice 2:1 (kon.) | Zlín – Hr. Králové 0:0 (8:7 po pen.) | Jihlava – Karviná 1:3 (kon.)
Pardubice – Brno 5:2 (kon.) | Ostrava – Slavia 3:2 (kon.)
FC Baník Ostrava
3:2 (0:0)
SK Slavia Praha
Sobota 26.11.2016, 14:00 • Vítkovice (UMT), Ostrava • Celostátní liga staršího dorostu • 16. kolo

83
    Slavia právě vstřelila branku!
    Střídající ONDŘEJ PEK sedm minut před koncem zápasu snížil na 3:2 a vrátil Slavii na hřišti Baníku Ostrava zpět do utkání. Času už ale moc není.

80
    Baník právě vstřelil branku!
    ONDŘEJ LINGR poslal Baník deset minut před koncem do dvoubrankového vedení a ostravští fotbalisté se výrazně přiblížili vítězství – 3:1.

75
    Radost hostů z vyrovnávacího gólu neměla dlouhého trvání a ONDŘEJ ŠAŠINKA svým druhým gólem vrátil Baníku ztracené vedení!

73
    Střídající DAVID NOVÁK se uvedl po příchodu na hřiště gólem a srovnal stav utkání na 1:1.

55
    ONDŘEJ ŠAŠINKA po necelé hodině hry protrhl bezbrankové skóre a poslal Baník do vedení 1:0.